صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

شنبه ۲۱ سرطان ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

هری کین، گلزن‌ترین کاپیتان تاریخ تیم ملی انگلیس شد

هری کین، گلزن‌ترین کاپیتان تاریخ  تیم ملی انگلیس شد

هری کین با هتتریک کردن در بازی انگلیس و مونتهنگرو که با پیروزی 7-0 انگلیسیها به پایان رسید، به گلزنترین کاپیتان فیکس تاریخ تیم ملی انگلیس تبدیل شد.
بعد از پیروزی 7-0 تیم ملی انگلیس مقابل مونتهنگرو که شب جمعه در جریان رقابت های انتخابی یورو2020 و در ورزشگاه ومبلی اتفاق افتاد، هری کین، کاپیتان سهشیرها که در این بازی موفق به هتتریک شد، عنوان گلزنترین کاپیتان فیکس تاریخ تیم ملی انگلیس را به خود اختصاص داد.
انگلیس با این پیروزی مقتدرانه صعود خود را به رقابت های یورو2020 را قطعی کرد.
هری کین، ستاره بی چون و چرای نمایش مقتدرانه دیشب انگلیس بود و با سه گلی که در نیمه اول مسابقه در دقایق 18، 24 و 37 به ثمر رساند تنها در کمتر از 20 دقیقه موفق به هتتریک شد تا هم به گلزنترین کاپیتان فیکس تاریخ تیم ملی انگلیس تبدیل شود و هم موفق شود در دو بازی پیاپی در ومبلی هتتریک کند و از این نظر هم رکوردی را به نام خود به ثبت برساند.
هری کین در بازی قبلی سهشیرها مقابل بلغاریا در ومبلی هم هتتریک کرده بود.
هری کین گذشته از این در فهرست کلی بهترین گلزنان تاریخ تیم ملی انگلیس هم از رتبه دوازدهم به رتبه ششم صعود کرد و ستارههایی مثل استیو بلومر، ویوین وودوارد، فرانک لمپارد، تام فینی، آلن شیرر و نت لافتهاوس را پشت سر گذاشت.
هری کین حالا تا رسیدن به رکورد مایکل اوون که رتبه پنجم این جدول را در اختیار دارد 9 گل فاصله دارد و اگر بتواند 22 گل دیگر برای تیم ملی کشورش به ثمر برساند به وین رونی، بهترین گلزن تاریخ تیم ملی انگلیس خواهد رسید.