صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

شنبه ۲۱ سرطان ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

افغانستان برای اولین بار شش روز تمرین می‌کند

افغانستان برای اولین بار شش روز تمرین می‌کند

سرمربی تیم ملی افغانستان از شرایط فعلی تیم ملی فوتبال کشور احساس رضایت کرد و مدعی شد که تیم ملی نسبت به بازی رفت برابر قطر، شرایط بهتری دارد.
به نقل از  اسپوتنیک، از روز شنبه نخستین تمرین تیم ملی افغانستان در پس از یک روز استراحت زیر نظر انوش دستگیر سرمربی تیم ملی فوتبال کشور برگزار شد تا بازیکنان به بازی برابر قطر آمده شوند و ریکاوری کنند.انوش دستگیر پس از پایان تمرین از شرایط فعلی تیم ملی ابراز رضایت کرد و احتمال تغییر در ترکیب تیم ملی برابر قطر را رد نکرد.
دستگیر در پاسخ به این پرسش که چه تفاوتی در تیم ملی فعلی و تیمی که در بازی رفت با نتیجه 6-0 برابر قطر شکست خورد، به وجود آمده چنین گفت:« در بازی قبلی تیم به یکباره با قهرمان آسیا بازی کرد و برخی از بازیکنان برای نخستین بار در مرحله راهیابی به جام جهانی بازی کردند. آب و هوا متفاوت و گرم بود و در ضمن تجربه لازم برای آن بازی وجود نداشت اما در بازی پیش رو شرایط ما بهتر است. ما در خانه بازی می کنیم و بازیکنان هماهنگی لازم را پیدا کرده اند و تیم نسبت به گذشته بسته شده است.» دستگیر در ادامه از کمپ تمرینی تیم ملی در تاجیکستان ابراز رضایت کرد و در مورد تغییرات در ترکیب چنین گفت:« ما برای نخستین بار در دوران مربی گری من در تیم ملی افغانستان به مدت شش روز تمرین کردیم و این خیلی برای تیم خوب بوده است. همه نکات ضعف و قوت را در بازی برابر هند در نظر گرفته ایم و در بازی برابر قطر برای پوشش آنها کار خواهیم کرد.» افغانستان قرار است به روز سه شنبه اولین بازی برگشت خود را در چارچوب بازی های مقدماتی جام جهانی 2022 و جام ملت های آسیا 2023، برابر قطر برگزار نماید.