صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

شنبه ۳ عقرب ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

میلیونر انگلیسی و اخراج همه بازیکنان تیمش

میلیونر انگلیسی و اخراج همه بازیکنان تیمش

گلن تمپلین یک سرمایه دار معروف انگلیسی است که اخیرا باشگاه رامفورد را خریداری کرد. این باشگاه در دسته هشتم فوتبال انگلیس حضور دارد و این سرمایه دار با خرید این تیم تغییرات عظیمی را در آن به وجود آورده است؛ موضوعی که به سوژه جالبی برای رسانه ها تبدیل شده است.
تمپلین تنها 24 ساعت بعد از خرید باشگاه رامفورد تغییرات عجیب و منحصر به فردی در این تیم به وجود آورد.  او پس از روی کار آمدن و خرید این باشگاه ابتدا سرمربی تیمش را اخراج کرد. تمپلین همچنین بعد از اخراج سرمربی سایر اعضای کادر فنی را نیز کنار گذاشت و خودش را به عنوان سرمربی جدید رامفورد معرفی کرد.
تمپلین در مورد بازیکنان تیمش نیز تصمیمی عجیب اتخاذ کرد و هر 18 بازیکنش را اخراج کرد و نفراتی جدید را به جای آن ها برگزید.
تمپلین درباره اخراج بازیکنانش اظهار نظر جالبی مطرح کرد و گفت: " من به بازیکنانم توضیح دادم که باید 30 دقیقه زود تر در تمرین حاضر شوند اما آن ها این کار را نکردند و همین دلیلی برای اخراج آن ها شد."
جالب است که بدانید تمپلین یک تاجر فولاد است و باشگاه رامفورد نیز در حال حاضر در رتبه آخر جدول بیست تیمی لیگ دسته هشتم انگلیس قرار دارد.