صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

شنبه ۳ عقرب ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

مسی و کاوانی قرار دعوا گذاشتند

مسی و کاوانی قرار دعوا گذاشتند

در جریان بازی دوشنبه شب آرجانتین و اروگوئه، لیونل مسی و ادینسون کاوانی در یک صحنه با یکدیگر درگیر شدند.
دوشنبه شب دو تیم آرجانتین و اروگوئه در یک دیدار دوستانه به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی در نهایت با تساوی 2-2 خاتمه یافت.
در جریان بازی شب دوشنبه خطای ماتیاس وسینو، هافبک اروگوئه، باعث عصبانیت شدید لیونل مسی شد و این فوق ستاره آرجانتینی به شدت نسبت به این موضوع اعتراض کرد. بعد از اعتراض مسی، ادینسون کاوانی نیز وارد درگیری شد؛ موضوعی که باعث شد یک بحث نسبتا شدید بین کاوانی و مسی به وجود بیاید. نکته جالب اما درباره درگیری مسی و کاوانی به صحبت های رد و بدل شده بین این دو نفر باز می گردد؛ اتفاقی که حالا نشریه اوله آرجانتین از آن پرده برداشته است. این نشریه مدعی شده که در این درگیری کاوانی رو به مسی گفته است: " قصد دعوا کردن داری؟" این اما پایان کار نبوده و لیونل مسی نیز سوال کاوانی را بی پاسخ نگذاشته است. بر اساس ادعای اوله مسی نیز در پاسخ کاوانی گفته است: " هر وقت و هرجا که بخواهی"
این درگیری تنها مربوط به زمین بازی نبوده است و این دو ستاره در تونل ورزشگاه نیز به جدال لفظی ادامه داده اند. پس از شدت گرفتن درگیری بین این دو بازیکن، لوئیس سوارز وارد صحنه شد و آن ها را از هم جدا کرد. همچنین در ادامه دیگو گودین نیز به صحنه ورود کرد تا به توقف این درگیری کمک کرده باشد. ادینسون کاوانی پس از پایان بازی دوشنبه شب در واکنش به درگیری با مسی گفت: " بله این فوتبال است. بازی امشب یک دیدار کلاسیک با برخورد های بسیار بود و این اتفاقات در چنین بازی هایی طبیعی است." این دومین بار طی چهار روز اخیر است که لیونل مسی باعث ایجاد یک جنگ روانی درون زمین شده است. پیش از این در دیدار روز جمعه آرجانتین مقابل برازیل نیز یک جنگ لفظی بین مسی و تیته، سرمربی برازیل، به وجود آمده بود.