صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

شنبه ۲۹ سنبله ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

کلوپ: به لیگ برتر خوش آمدی ژوزه

کلوپ: به لیگ برتر خوش آمدی ژوزه

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول، در آستانه اولین بازی ژوزه مورینیو در لیگ برتر به عنوان سرمربی تاتنهام از بازگشت آقای خاص به لیگ برتر جزیره ابراز خوشحالی کرد.
درحالیکه بعد از اخراج مائوریسیو پوچتینو سرمربی سابق تاتنهام از این تیم در روزهای گذشته و منصوب شدن ژوزه مورینیو به عنوان جانشین او، مورینیو امروز از ساعت 16 به وقت تهران در اولین دیدار خود در این سمت با تاتنهام به مصاف وستهام میرود، یورگن کلوپ سرمربی لیورپول از بازگشت مورینیو به لیگ برتر ابراز خوشحالی کرد.
یورگن کلوپ در گذشته با مورینیو که سابقه هدایت چلسی و منچستریونایتد را در لیگ برتر دارد، تنشهای زیادی داشته ولی میگوید از بازگشت او به لیگ برتر خوشحال است.
کلوپ در این باره گفت:" خوش آمدی ژوزه. در این شکی نیست که بازگشت او خبر خوبی است. او بیصبرانه منتظر بازگشت بود و زمانی که به عنوان مربی در لیگ برتر حضور نداشت این را به خوبی میشد احساس کرد".
سرمربی لیورپول همچنین از مائوریسیو پوچتینو سرمربی سابق تاتنهام تقدیر کرده و میگوید او حالا باید استراحت کند، استراحتی که بعد از آن همه تلاش در تاتنهام لیاقتش را دارد.
کلوپ درباره پوچتینو گفت:" ما حدود پنج ماه پیش در فینال چمپیونزلیگ با تاتنهام بازی کردیم و حالا پوچتینو در تعطیلات است.
راستش را بخواهید امیدوارم از تعطیلاتش لذت ببرد. او در تاتنهام فوقالعاده کار کرد و هیچکس در این باره شکی ندارد. پوچتینو یک مربی برجسته و یک مرد بینظیر است".