صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

شنبه ۲۹ سنبله ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

فرار دورتموند از شکست در دقیقه 93

فرار دورتموند از شکست در دقیقه 93

دورتموند در دیدار پرگل و پرهیجان مقابل پادربورن با نتیجه 3-3 به تساوی رسید.
در این دیدار ابتدا این تیم میهمان بود که در نیمه اول با سه گل پیش افتاد اما شاگردان لوسین فاوره در نیمه دوم بازگشت فوق العاده ای داشتند و در نهایت توانستند به یک امتیاز از این دیدار خانگی برسند.
در دقیقه 5 بود که پادربورن با گل مامبا پیش افتاد. این بازیکن در دقیقه 37 گل دوم خود و تیمش را به ثمر رساند و دو دقیقه به پایان نیمه اول، هولتمن اختلاف را به سه گل افزایش داد تا دورتموند در آستانه یک شکست تحقیرآمیز قرار بگیرد.
اما زردها در نیمه دوم شروع امیدوارکننده ای داشتند و در دقیقه 48 جیدون سانچو یکی از گل های خورده را جبران کرد. تلاش دورتموندی ها برای زدن گل دوم در دقیقه 84 نتیجه داد و اکسل ویتسل توانست اختلاف را به حداقل برساند.
در حالی که به نظر می رسید بازی در نهایت با برتری پادربورن به پایان خواهد رسید، در سومین دقیقه از وقت های تلف شده بازی، مارکو رویس توانست گل سوم دورتموند را به ثمر برساند تا بازی در نهایت با تساوی 3-3 به پایان برسد. با این تساوی دورتموند 20 امتیازی شد و به رتبه پنجم جدول صعود کرد اما در صورتی که هوفنهایم، شالکه و لورکوزن بتوانند در دیدارهای این هفته به پیروزی برسند، زردها تا رتبه هشتم سقوط خواهند کرد.