صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۳ میزان ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

بازگشت رئال ترسناک زیزو

 بازگشت  رئال ترسناک  زیزو

رئال مادرید با هدایت زین الدین زیدان طی هفته های اخیر نتایج فوق العاده ای کسب کرده و در حال تبدیل شده به همان تیم خوفناک فصول گذشته است.
به نقل از مارکا، رئال مادرید با زین الدین زیدان دوباره به روزگار خوش گذشته بازگشته است. زیدان نشان داده که نقش او در رئال مادرید فراتر از یک مربی است. نتایج فوق العاده این فرانسوی با کهکشانی ها غیر قابل انکار بوده است. او ممکن است که بهترین نقشه های تاکتیکی را نداشته باشد اما مهارت های ارتباطی و تصمیم های جسورانه این مربی در پیشرفت رئال مادرید نقش ویژه ای داشته است. زیدان در دوره قبلی حضورش در رئال مادرید کاسمیرو را به عنوان یک قدرت و هافبک فوق العاده به کار گرفت و همین موضوع نیز یکی از ارکان اصلی سه لیگ قهرمانان پیاپی کهکشانی ها بود. زیدان حالا در این فصل بازیکنانی نظیر فدریکو والورده و رودریگو را نیز به نقشه های خود اضافه کرده و همین موضوع نیز نقش ویژه ای را در احیای رئال مادرید ایفا کرده است.
تصمیم زیدان در مورد به کار گرفتن والورده و ترجیح دادن او به بازیکنانی نظیر مودریچ و کروس بارها مورد تایید قرار گرفته است. رئال مادرید در تابستان به شدت در پی جذب پل پوگبا بود که در این امر موفق نشد، اما حالا والورده اجازه نداده که ناکامی در خرید پوگبا حس شود. زیدان همچنین رودریگو را به بازیکنانی مثل وینیسیوس، ایسکو و گرت بیل ترجیح داده و این پدیده برزیلی نیز به خوبی پاسخ اعتماد سرمربی فرانسوی را داده است. این ها همه از ویژگی های خاص زیدان است. او به شهرت، هزینه های نقل و انتقالاتی و... توجهی نمی کند و تنها به کیفیت بازیکنان و تاکتیک های خود نگاه می کند.