صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۳۱ سنبله ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

رئال 3-1 سوسیداد: سه امتیاز در شب اولویت‌ها

 رئال 3-1 سوسیداد: سه امتیاز در شب اولویت‌ها

رئال مادرید در دیداری خانگی موفق شد با نتیجه 3-1 سوسیداد را شکست بدهد و  بار دیگر با بارسلونای صدرنشین هم امتیاز شود.
در این دیدار ابتدا شاگردان زین الدین زیدان با اشتباه راموس از حریف عقب افتادند اما در ادامه توانستند سه بار به گل برسند و سه امتیاز این دیدار خانگی را به چنگ بیاورند.
تنها دو دقیقه از بازی سپری شده بود که اشتباه سرخیو راموس، سوسیداد را به گل اول رساند. کاپیتان رئال که قصد داشت توپ را به تیبو کورتوا برساند، به اشتباه ویلیان خوزه را صاحب توپ کرد و او هم به راحتی توانست تیم میهمان را پیش بیندازد.
بعد از این گل رئالی ها توپ و میدان را در اختیار گرفتند وحملات رئال ادامه پیدا کرد اما بازیکنان این تیم در ایجاد موقعیت روی دروازه حریف توفیق چندانی نداشتند تا اینکه سرانجام در دقیقه 37 توانستند به گل تساوی برسند. روی ضربه آزاد مودریچ بود که بنزما صاحب موقعیت شد و بعد از عبور از مدافع حریف، با یک ضربه مطمئن کار را تمام کرد.
نیمه دوم را رئال بهتر آغاز کرد و این بار خیلی زود به گل رسیدند. در دقیقه 47 این بار هم مودریچ در نقش گلساز ظاهر شد و پاس او را والورده با یک شوت تماشایی تبدیل به گل کرد.
در دقیقه 67 گرت بیل به جای رودریگو به میدان رفت و هواداران رئال نارضایتی شان را از ستاره ولزی با هو کردن او نشان دادند و سرانجام در دقیقه 74، رئال به گل سوم رسید. این بار بنزما بود که مودریچ را در موقعیت گلزنی قرار داد و او هم با یک ضربه تماشایی، اختلاف را به دو گل افزایش داد. رئالی ها تلاش زیادی کردند تا در دقایق پایانی به گل های بیشتر برسند اما در نهایت این اتفاق رخ نداد و بازی با نتیجه 3-1 به پایان رسید.