صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

شنبه ۲۹ سنبله ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

بارسلونا و بیشترین صدرنشینی در مرحله گروهیCL

بارسلونا و بیشترین صدرنشینی در مرحله گروهیCL

بارسلونا در حالی امشب در نوکمپ، در چارچوب لیگ قهرمانان میزبان دورتموند خواهد بود که در تاریخ این رقابت ها رکورد بیشترین صدرنشینی در مرحله گروهی را در اختیار دارد.
بارسلونا فردا شب در خانه خود، استادیوم نوکمپ، در پنجمین بازی از مرحله گروهی  لیگ قهرمانان اروپا میزبان بورسیا دورتموند خواهد بود. بارسلونا در حال حاضر با هشت  امتیاز از چهار بازی صدرنشین گروه F رقابت ها است و یک امتیاز بیشتر از بورسیا دورتموند، تیم دوم جدول این گروه دارد.
در این گروه دشوار، اینترمیلان با چهار امتیاز در رتبه سوم قرار گرفته و اسلاویا پراگ با دو امتیاز در رتبه چهارم ایستاده است. بارسلونا در حالی امشب چشم انتظار پیروزی و قطعی کردن صدرنشینی خود در این گروه است که بررسی آمار نشان میدهد این باشگاه رکورددار بیشترین صدرنشینی در مرحله گروهی چمپیونزلیگ بوده است.
بارسلونا در تاریخ چمپیونزلیگ تا کنون بیست بار در مرحله گروهی صدرنشین شده. رقیب بزرگ اسپانیایی این تیم کاتالان، رئال مادرید در این آمار نزدیکترین تیم به بارسا است. رئالیها تا کنون 16 بار در رقابت های لیگ قهرمانان، در مرحله گروهی صدرنشین گروه خود شدهاند. رتبههای سوم و چهارم این ردهبندی آماری در اختیار دو تیم تاریخی فوتبال اروپا، بایرن مونیخ و منچستریونایتد است که هر کدام پانزده بار در رقابت های مرحله گروهی چمپیونزلیگ صدرنشین گروهشان شدهاند