صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

شنبه ۲۹ سنبله ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

رئال 2-2 پی اس جی: توقف ناعادلانه در شب طوفانی

رئال 2-2 پی اس جی: توقف ناعادلانه در شب طوفانی

رئال مادرید و پاری سن ژرمن در دیداری جذاب از شب پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان به تساوی 2-2 رسیدند.
پاریسی ها بازی را هجومی تر آغاز کردند اما در ادامه بازی متعادل تر شد. حملات دو تیم ادامه داشت تا اینکه در دقیقه 17، سرانجام این رئالی ها بودند که توانستند به گل اول بازی برسند. روی همکاری کارواخال و والورده در سمت راست زمین بود که ایسکو صاحب موقعیت شد ولی ضربه او به تیر دروازه پی اس جی برخورد کرد اما بنزما با فرصت طلبی توانست توپ برگشتی را با ضربه ای حساب شده تبدیل به گل کند و رئال را پیش بیندازد.
حملات دو تیم ادامه داشت تا اینکه در دقیقه 42، با خطای کورتوا روی ایکاردی در محوطه جریمه رئال، داور دروازه بان رئال را اخراج و یک ضربه پنالتی به تیم میهمان اهدا کرد اما بعد از استفاده از VAR ، داور خطای ادریسا گِیِه روی مارسلو در میانه میدان پیش از وقوع خطای پنالتی را اعلام و کارت قرمز کورتوا را نیز پس گرفت.
در ثانیه های پایانی نیمه اول اتفاق خاصی رخ نداد و در نهایت نیمه اول با همان یک گل به سود رئال مادرید به پایان رسید.
نیمه دوم را پاریسی ها با یک تعویض آغاز کردند و نیمار به جای گیه به میدان رفت. نمایش پایاپای دو تیم ادامه داشت تا اینکه در دقیقه 79، رئال به گل دوم رسید.
سرانجام ارسال های مارسلو ثمر بخش شد و بنزما با یک ضربه سر مطمئن از فاصله ای نزدیک، توانست دروازه پی اس جی را باز کند.
پاریسی ها که دیگر چیزی برای از دست دادن نداشتند، خیلی سریع واکنش نشان دادند و در فاصله 2 دقیقه، هر دو گل را جبران کردند.
ابتدا در دقیقه 81، روی ارسال سارابیا، واران دچار اشتباه شد و امباپه با استفاده از این فرصت، توانست اختلاف را به حداقل برساند.
سپس در دقیقه 83، این بار پابلو سارابیا روی پاس برنات صاحب موقعیت شد و ضربه پای چپ او، توانست کار را به تساوی بکشد. در ثانیه های پایانی هر دو تیم تلاش زیادی برای زدن گل برتری انجام دادند اما در نهایت توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با تساوی 2-2 به پایان رسید.