صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۱۰ میزان ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

زیدان: داستان کوپا دل ری را عوض می کنم

زیدان: داستان کوپا دل ری را عوض می کنم

زین الدین زیدان از هدف خود برای قهرمان کردن رئال در کوپا دل ری صحبت کرد.
رئال مادرید فردا در زمین ساراگوسا یک بازی حساس را پیش رو دارد. دیداری از یک هشتم نهایی کوپا دل ری که برنده آن راهی یک چهارم نهایی خواهد شد. رئال مادرید در 30 سال گذشته تنها سه بار قهرمان این جام شده ولی زیدان وعده داد که تاریخ را برای رئال از نو خواهد نوشت.
سرمربی فرانسوی در نشست خبری این بازی گفت:« شک ندارم که بازی دشواری خواهد بود. ساراگوسا در دسته دوم روند خوبی دارد و یکی از شانس های صعود به لالیگا است. می دانیم که بازیکنان باکیفیتی دارد و برای پیروزی بر این تیم باید بهترین نمایش مان را ارائه دهیم.
وقتی پیراهن رئال را به تن می کنید، نباید به چیزی جز  پیروزی فکر کنید. فردا بازی مهمی در پیش است و باید همه توان مان را در زمین بگذاریم. بازیکنان آماده این بازی هستند و همه تلاش مان را برای صعود خواهیم کرد.»
سه قهرمانی کوپا دل ری در سی سال:« ما رئال هستیم و 13 قهرمانی چمپیونزلیگ داریم. می دانم که عملکردمان در کوپا باید بهتر باشد و هدف من این است که امسال هر طور شده فاتح این جام شویم. فکر نمی کنم مشکل ما  کمبود انگیزه در کوپا دل ری بوده باشد. ما به همه جام ها احترام می گذاریم اما  باید پذیرفت که رئال در لیگ قهرمانان 13 قهرمانی دارد و این یک آمار استثنایی است ولی بازهم این دلیل نمی شود که کوپا دل ری را دست کم بگیریم. گفتم که باید تاریخ رئال در این جام را تغییر دهیم.» زیدان خوش شانس:« همیشه این را گفته ام که مهمترین چیز این بود که رئال به من فرصت مربیگری این ستاره ها را داد. ما یک تیم فوق العاده داریم و هر روز از تمرین دادن این بازیکنان لذت می برم. درست است که سال هاست رئال تبدیل به خانه من شده ولی این فرصتی بود که نصیبم شد و باید به بهترین شکل استفاده می کردم.
رئال باشگاه خاصی است و چیزی که توقع دارم این است که همه از مربی تا بازیکن، بیشترین توان شان را بگذارند. اینکه من خوش شانس هستم یا نه، یک بحث بیرونی است و به آن نمی پردازم. همین دو ماه پیش اوضاع برای ما خوب پیش نمی رفت و انتقادات شدت گرفته بود. حالا هدف ما ادامه همین روند خوب است.»