صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

چهارشنبه ۱۴ جوزا ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

رئال مادرید و اولین یورش به سیتی نگون بخت

رئال مادرید و اولین یورش به سیتی نگون بخت

سرخیو آگوئرو، ستاره آرجانتاینی منچسترسیتی مورد توجه دو تیم بزرگ شهر مادرید قرار دارد.
خبر محرومیت دو ساله سیتی از شرکت در لیگ قهرمانان، این تیم را در خطر از دست دادن ستاره هایش قرار داده است. یکی از مهم ترین بازیکنان ترکیب سیتی در سالهای اخیر، سرخیو آگوئرو به شمار می آید که بهترین گلزن تاریخ این باشگاه نیز محسوب می شود و قرارداد او در تابستان سال 2021 به اتمام می رسد.
نشریه آ.اس مدعی شد حالا بهترین فرصت برای اتلتیکومادرید برای جذب سرخیو آگوئرو است. اگوئرو که با درخشش در همین تیم راهی لیگ برتر و  منچسترسیتی شد، مهاجم مورد علاقه دیگو سیمئونه به شمار می آید و بعد از ناکامی در جذب ادیوسون کاوانی در فصل زمستان، حالا روخی بلانکوس علاقمند است این مهاجم باتجربه را در تابستان پیش رو جذب کرده و خط حمله تیمش را تقویت کند.
اما اتلتیکومادرید در این مسیر تنها نیست و رقیب همشهری اش رئال نیز خواهان جذب سرخیو آگوئرو خواهد بود. کهکشانی ها پیش از عزیمت آگوئرو به لیگ برتر و در سال 2011 نیز خواهان خرید این بازیکن بودند.
اما در نهایت خود آگوئرو تصمیم گرفت راهی سیتی شود و حالا بعد از حدود 10 سال، فلورنتینو پرز می تواند رویای زوج قدرتمند سرخیو آگوئرو و کریم بنزما را در خط حمله محقق سازد.
البته ممکن است سرخیو آگوئرو نیز مانند برخی بازیکنان یوونتوس که بعد از سقوط این تیم در سال 2006 تصمیم به ماندن در تورین گرفتند، وفاداری اش را به سیتی ثابت کرده و در این دوران دشوار تیمش را همراهی کند.