صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۳۱ سنبله ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

شیخ سلمان: کروناویروس فوتبال آسیا را متحد کرد

 شیخ سلمان: کروناویروس فوتبال آسیا را متحد کرد

رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا در اوج بحران های کروناویروس از اعطای کمک های مالی به فدراسیون های فوتبال در قاره خبر داد .
شیخ سلمان رئیس کنفدارسیون فوتبال آسیا در رایزنی های خود با روسای فدراسیون های فوتبال قاره کهن مدعی شد بحران کرونا ویروس باعث اتحاد بیشتر در این قاره شده است. او که در یک ماه گذشته با برگزاری نشست های مختلف با کارشناسان درصدد پیدا کردن راهی برای عبور از بحران کرونا ویروس برآمد حالا با ارسال نامه به فدراسیون های فوتبال در اقصی نقاط قاره آسیا از آنها خواست انگیزه خود را در این مبارزه از دست ندهند .
شیخ سلمان در این نامه آورده است:«شرایط استثنایی حاکم بر جهان و قاره آسیا تجربه ای جدید و نادر است. این شرایط باعث شد تا استحکام و روح مبارزه طلبی در بین کشورهای مختلف قاره به بالاترین حد برسد و وحدت مثال زدنی در بین اعضای خانواده بزرگ فوتبال آسیا ایجاد شود تا این هم بستگی کمک شایانی برای عبور از سد این بحران مهلک داشته باشد ».
رئیس بحرینی کنفدراسیون فوتبال آسیا در ادامه مدعی شد AFC مایل است به هر شکل ممکن از فدراسیون های مختلف پشتیبانی نماید از جمله پرداخت های مالی که به زودی بسته های حمایتی این کنفدراسیون به دست روسای فدراسیون های کشورهای مختلف خواهد رسید ».
این خبر خوش رئیس ای اف سی در حالی مورد توجه رسانه های قاره کهن قرار گرفته است که از یکی دو روز قبل زمزمه های قطع پرداخت های مالی این کنفدراسیون به فوتبال ایران همچون فیفا بر سر زبان ها افتاد و بر نگرانی های مالی حاکم بر فوتبال ایران افزود اما حالا بحران کروناویروس رویه ای متفاوت را پیش روی سران AFC قرار داد تا این کمک های مالی نصیب فدراسیون ایران نیز شود.