صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۲۳ اسد ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

فساد و رانت‌خواری؛ اتهامات سنگین به مدیریت بارسا

فساد و رانت‌خواری؛ اتهامات سنگین به مدیریت بارسا

نقش مهمی که روبرت فرناندس، مدیر ورزشی سابق بارسلونا در انتقال آرتور ملو به باشگاه یوونتوس بازی کرده خبرساز شده و پای اتهاماتی مثل فساد مالی و رانت را به میان آورده.
انتقال آرتور ملو ستاره برازیلی بارسلونا به یوونتوس که دیروز رسمی شد و البته بخشی از معاوضهای بود که بین دو باشگاه برای انتقال آرتور ملو به یووه و در مقابل، میرالم پیانیچ به بارسا انجام شد به دلیل جزئیاتی که اخیرا به رسانهها درز پیدا کرده خبرساز شده و باعث مطرح شدن اتهاماتی جدی به باشگاه بارسلونا شده است.
حضور پدر آرتور که از ابتدا در مذاکرات حضور داشت و البته وکیل بسیار جلب توجه کرد چون قابل انتظار بود اما آنچه توجهها را به این پرواز جلب کرد حضور روبرت فرناندس مدیر ورزشی سال گذشته بارسلونا در این پرواز بود. هر چند اعلام شد او به عنوان دوست آرتور او را همراهی میکرده ولی این توجیه نتوانست کسی را متقاعد کند.
رسانهها فاش کردند که روبرت فرناندس که حالا دیگر در باشگاه بارسا رسما هیچ سمتی ندارد، به استخدام شرکتی درآمده که ایجنت آرتور ملو است و مدیریت برنامههای او را به عهده دارد. این واقعیت نشان میدهد که ادعای تیم رسانهای فرناندس مبنی بر حضور او در هواپیما به دلیل رفاقت شخصی با آرتور با واقعیت همخوانی ندارد.