صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۲۳ اسد ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

دومین معاوضه بزرگ یوونتوس؛ این بار با تاتنهام

دومین معاوضه بزرگ یوونتوس؛ این بار با تاتنهام

تلگراف میگوید یوونتوس پیشنهاد معاوضه آرون رمزی با تانگوی اندومبله را به باشگاه تاتنهام ارائه داده ولی این پیشنهاد توسط تاتنهامیها رد شده است.
روزنامه انگلیسی تلگراف فاش کرد که باشگاه یوونتوس که اخیرا آرتور ملو را از بارسلونا به خدمت گرفته در دومین حمله خود در فصل نقل و انتقالات به باشگاه تاتنهام پیشنهاد داده که در ازای انتقال تانگوی اندومبله ستاره فرانسوی اسپرز به تورین، آرون روزی را به این تیم واگذار کند.
منابع ایتالیایی هم پیشتر گزارش داده بودند که یوونتوس برای جذب گران‌‌ترین بازیکن تاریخ تاتنهام با این تیم تماسهایی برقرار کرده ولی با اینکه مورینیو از شروع سال 2020 تا امروز تنها از اندومبله تنها در سه بازی به صورت فیکس بازی کرده ولی تاتنهام در پاسخ یوونتوس گفته که اندومبله در برنامههای آتی سرمربیاش مورینیو جایگاه خاصی دارد و در نتیجه باشگاه نمیتواند او را به فروش برساند.
جالب اینجا است که یووه حاضر است تنها یک سال بعد از انتقال پر سر و صدای رمزی از آرسنال، او را واگذار کند. رمزی سال گذشته به عنوان بازیکن آزاد و با دستمزدی به اندازه 400هزار پوند در هفته راهی یوونتوس شد.
اندومبله هم تابستان پارسال از لیون به تاتنهام پیوست. انتقال 53.8 میلیون پوندی این ستاره فرانسوی رکورد نقل و انتقالات تاریخ باشگاه انگلیسی را شکست.