صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۲۳ اسد ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

اسطوره باشگاه رم، به زودی روی نیمکت فیورنتینا

اسطوره باشگاه رم، به زودی روی نیمکت فیورنتینا

باشگاه فیورنتینا قصد دارد دانیله دهروسی ستاره سابق و اسطوره باشگاه رم را به عنوان سرمربی جدید خود معرفی کند.
بر اساس اعلام اسکای ایتالیا، باشگاه فیورنتینا قصد دارد دانیله دهروسی اسطوره باشگاه آ اس رم که فوتبالش را در بوکاجونیورز آرژانتین به پایان رساند به عنوان سرمربی جدید خود منصوب کند.
بر اساس این گزارش، فیورنتینا در صدد است کاپیتان سابق رم را در فصل 2020-2021 به جای سرمربی فعلیاش جوزپه لاچینی به عنوان سرمربی جدید این تیم معرفی کند.
دهروسی در  ماه جنوری امسال بعد از یک دوره پنج ماهه بازی در بوکاجونیورز آرجانتاین اعلام بازنشستگی کرد و کفشهایش را آویخت. ده روسی 36ساله تا کنون سابقه مربیگری نداشته ولی به عنوان فوتبالیست کارنامه پرباری دارد.
ده روسی به عنوان یکی از اسطورههای باشگاه آ اس رم به مدت 18 سال با پیراهن این تیم به میدان میرفت. او برای رم 616 بازی انجام داد و از این حیث بعد از فرانچسکو توتی، بیشترین بازی را برای این تیم انجام داده است. ده روسی از این گذشته 117 بازی ملی در کارنامه دارد و در سال 2006 به همراه تیم ملی ایتالیا فاتح جام جهانی شده است. فیورنتینا در فصل جاری با هدایت لاچینی در رتبه چهاردهم سری آ قرار دارد و درحالیکه 9 بازی به پایان فصل باقی مانده شش امتیاز تا منطقه خطر سقوط فاصله دارد. لاچینی در ماه دسامبر جانشین وینچنزو مونتلا شده بود.