صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۲۳ اسد ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

افزایش احتمال پیوستن پدیده آلمانی به تیم لمپارد

افزایش احتمال پیوستن پدیده آلمانی به تیم لمپارد

مدیر ورزشی بایر لورکوزن تایید کرد که در قرارداد کای هاورتز با این تیم بندی وجود دارد که به او این امکان را میدهد که امسال تابستان باشگاه را ترک کند.
درحالیکه شایعات درباره جدایی کای هاورتز پدیده آلمانی بایر لورکوزن از این تیم به اوج رسیده و از دو باشگاه بایرن مونیخ و چلسی به عنوان مقاصد احتمالی او یاد میشود، رودی فولر، مدیر ورزشی لورکوزن میگوید در قرارداد هاورتز بندی وجود دارد که در صورت رخداد برخی شرایط به او اجازه میدهد امسال تابستان این باشگاه را ترک کند.
رودی فولر در گفتگو با روزنامه بیلد آلمان گفت:" ما با هاورتز قراردادی داریم که اگر شرایطش محقق شود او امسال تابستان میتواند باشگاه را ترک کند".
فولر در ادامه صحبتهایش اضافه کرد:" او فعلا بازیکن ما است.
ما میدانیم او چه فوتبالیست قابلی است و من شخصا امیدوارم هاورتز یک سال دیگر در لورکوزن بماند. ولی خب، کسی را نمیتوان به انجام کاری مجبور کرد. هاورتز میداند که به همتیمیهایش، به باشگاه و هواداران مدیون است".
از این گذشته باشگاه بایرن مونیخ اخیرا مدعی شد که قادر به پرداخت مبالغ درخواستی لورکوزن برای خرید کای هاورتز نیست. این ادعا باعث شده احتمال ملحق شدن پدیده جوان آلمانی به چلسی بیش از هر زمان دیگری پررنگ شود.