صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

یکشنبه ۳۰ جوزا ۱۴۰۰

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

جشن قهرمانی بازیکنان بایرن مونیخ

جشن قهرمانی بازیکنان بایرن مونیخ

با وجود عدم حضور هواداران بایرن در استادیوم المپیک برلین، باواریاییها قهرمانی خود در جام حذفی آلمان را در استادیوم خالی جشن گرفتند.
بایرن مونیخ دیشب در المپیا اشتادیون شهر برلین به مصاف بایر لورکوزن رفت تا دو تیم فینال جام حذفی آلمان را برگزار کنند. باواریاییها به لطف دبل لواندوفسکی و دو گل دیگر داوید آلابا و سرژ گنابری حریفشان را شکست دادند تا به یک قهرمانی تاریخی برسند.
قهرمانی در جام حذفی آلمان این بار برای بایرن مونیخ اهمیتی دو گانه داشت. چرا که اولا بایرن که در روزهای اخیر قهرمانیاش را در بوندسلیگا قطعی کرده بود حالا موفق شد دومین جام خود در این فصل را بالای سر ببرد.
دومین اهمیت این قهرمانی بایرن رسیدن تعداد قهرمانیهایش در جام حذفی آلمان به 20 قهرمانی بود. رکوردی خارقالعاده که شاگردان هانسی فلیک دیشب با ارائه یک بازی زیبا و جذاب به آن دست یافتند.
وقتی سوت پایان به صدا درآمد و بایرنیها از قهرمانیشان مطمئن شدند صدای فریادهای شادی آنها در استادیوم خالی المپیک برلین طنینانداز شد. بازیکنان بایرن بعد از شادی در کنار یکدیگر به سراغ هانسی فلیک سرمربی بسیار موفقشان رفته و او را در میان زمین روی دست بلند کرده و چندین بار به هوا انداختند.
در نهایت نوبت به مراسم اهدای جام رسید تا بازیکنان بایرن بعد از دریافت مدالهای قهرمانی خود روی سکوها رفته و جام قهرمانی حذفی که در آلمان به آن پوکال گفته میشود را در دستهای کاپیتان خود مانوئل نویر ببینند.
ستارههای بایرن البته در مصاحبه با خبرنگاران به این اشاره کردند که دوست داشتند این جشن و شادی قهرمانی را در حضور هوادارانشان برگزار کنند نه استادیوم خالی. توماس مولر گفت از اینکه مبجورند در ورزشگاه خالی جشن بگیرند حسرت میخورد.