صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

جمعه ۲۴ اسد ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

هفته سی و ششم لالیگا؛ هفته سرنوشت‌ساز

 هفته سی و ششم لالیگا؛ هفته سرنوشت‌ساز

هفته سی و ششم لالیگا در حالی برگزار خواهد شد که احتمالاً برای تعیین قهرمان، تیمهای سقوط کننده و مشخص شدن سهمیه اروپایی سرنوشتساز خواهد بود.
لالیگا به هفتههای پایانی خود نزدیک شده و به خصوص مسابقات هفته سی و ششم برای تیمهای حاضر در این لیگ بازیهایی حیاتی خواهد بود.
بارسلونا که در رتبه دوم جدول قرار دارد شنبه به مصاف وایادولید میرود. بارسا برای ادامه فشار آوردن به رئال مادرید صدرنشین به پیروزی در این بازی نیازم مبرم دارد. مسی و یارانش میدانند که لغزش و از دست دادن امتیاز در این بازی برایشان به معنای از دست رفتن همه امیدها خواهد بود.
در سوی دیگر وایادولید در هفتههای اخیر خود را از منطقه خطر دور کرده. این بازی اما برای رئیس این باشگاه، رونالدو نازاریو تجربه جالبی خواهد بود.
کسی که هم با پیراهن بارسا فاتح جام حذفی اسپانیا شده و هم با پیراهن رئال مادرید قهرمانی در لالیگا را جشن گرفته.
اگر بارسا در این بازی امتیاز از دست بدهد رئال مادرید فرصت این را خواهد داشت که بعد از فصل 2016-2017 اولین قهرمانیاش در لالیگا را جشن بگیرد. رئال دوشنبه به مصاف گرانادا خواهد رفت. تیم زیدان در دوران پساکرونا بسیار عالی کار کرده.
رئالی ها در ۹ بازی اخیرشان مقابل گرانادا در همه بازیها پیروز شدهاند و در مجموع بازیها ۳۲ گل به ثمر رسانده و ۴ گل دریافت کردهاند.
ولی اندلسی ها در این فصل با پیروزی مقابل بارسا نشان دادهاند که توان شگفتزده کردن تیمهای بزرگ را دارند.