صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

سه شنبه ۴ قوس ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

منچستر این بار 170 میلیون پوند را درست خرج کند

منچستر این بار 170 میلیون پوند را درست خرج کند

اسطوره شیاطین سرخ معتقد است حالا بهترین فرصت فراهم است تا یونایتد 170 میلیون پوند دیگر را اما به شکلی صحیح برای جذب بازیکن جدید هزینه کند.
منچستریونایتد شب گذشته در زمین لسترسیتی 0-2 پیروز شد تا با قطعی کردن رتبه سومی خود پس از یک سال دوری از لیگ قهرمانان بار دیگر سه  میه را به دست بیاورد.
عملکرد خوب شاگردان اوله گنار سولسشر در شروع مجدد لیگ برتر سبب شد تا این تیم افت ابتدای فصل را فراموش کرده و یک بار دیگر به جمع 4 تیم بالای جدول راه پیدا کند ولی این تیم هنوز با سطح لیورپول و منچسترسیتی فاصله دارد. گری نویل اسطوره یونایتد معتقد است کسب سهمیه باعث خواهد شد تا کار این تیم در نقل و انتقالات برای جذب بازیکنان بزرگ راحت تر شود.
او به اسکای اسپورتس گفت:« به نظر می رسید منچستر در بازی برابر لستر در 20 دقیقه پایانی بازی را رها کرده بود و برخی بازیکنان کمی هم خسته شده بودند. به همین دلیل است که معتقدم تیم نیاز به جذب چند بازیکن جدید دارد. آخرین باری که یونایتد سهمیه لیگ قهرمانان را کسب کرد، مورینیو سرمربی بود و 170میلیون پوند نیز برای جذب بازیکن هزینه کردند ولی این کار به درستی و معقولانه انجام نشد.
این بار باید 170 میلیون پوند دیگر هزینه کنند ولی بازیکنانی بهتر و باکیفیت تر به خدمت گرفته شوند. اینگونه می توان به لیورپول و سیتی نزدیک تر شد. این تیم نیاز به پیشرفت دارد و بدون جذب بازیکن بزرگ، رسیدن به چنین هدفی مقدور نخواهد بود. معتقدم خرید های سال گذشته(هری مگوایر، وان بیساکا و برونو فرناندز) بهتر از خریدهای دو سال پیش بودند.»
نویل ادامه داد:« به خصوص ترکیب یازده نفره اصلی یونایتد نیاز به بهتر شدن دارد. نمی خواهم بگویم بازیکنان فعلی بازیکنان خوبی نیستند و در همین بازی با لستر حتی روی نیمکت بازیکنانی بودند که می توانستند در ترکیب اصلی باشند. این بار باید بازیکنانی جذب شوند که در حد یونایتد باشند و با دلایلی منطقی و مطابقه با ایده های مربی به تیم اضافه شوند. معتقدم به خصوص در خط حمله نیاز به یک مهاجم بزرگ داریم. میسون گرین وود البته که مهاجم خوبی نشان داد ولی او هنوز جوان است و در ابتدای راهش قرار دارد. »