صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۳ میزان ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

کاپیتان راموس با کاروان رئال مادرید در منچستر

کاپیتان راموس با کاروان رئال مادرید در منچستر

سرخیو راموس کاپیتان رئال مادرید تیمش را در سفر به منچستر همراهی خواهد کرد.
رئال مادرید جمعه پیش رو باید بازی برگشت خود مقابل منچسترسیتی را انجام دهد. بازی رفت در برنابئو با پیروزی 1-2 سیتیزن ها به اتمام رسیده و کهکشانی ها برای صعود به یک چهارم نهایی باید دست به کار بزرگی بزنند.
از مصائب رئال در بازی برگشت، غیبت سرخیو راموس است. کاپیتان باتجربه رئال که در جبران عقب افتادگی امتیازی رئال از بارسا در لالیگا نقش بسیار مهمی داشت و توانست در 11 بازی باقیمانده پس از شروع مجدد لالیگا شش گل به ثمر برساند، قطعا غایب بزرگ تیمش در ورزشگاه اتحاد خواهد بود.
شرایط دو باشگاه هم متفاوت است. سیتی در لیگ برتر قافیه را بد به لیورپول باخت و در جام حذفی نیز با شکست از آرسنال حذف شد اما رئال توانست با ده برد متوالی قهرمان لالیگا شود و بارسا را ناکام بگذارد. با این حال بسیاری معتقدند غیبت راموس به ضرر رئال تمام خواهد شد.
طبق ادعای مارکا، راموس قصد دارد همراه تیم به منچستر سفر کند و در اردوی تیمش حاضر خواهد بود تا از لحاظ تزریق روحیه مثبت بتواند کمکی برای هم تیمی هایش باشد.
راموس در اتحاد حاضر خواهد بود و هرچند قادر به حضور در میدان نیست ولی این بار از بیرون زمین، نقش کاپیتانی خود را ایفا خواهد کرد.