صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۱ عقرب ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

ملی‌پوش اسپانیایی در لیدز بسیار موفق می‌شود

ملی‌پوش اسپانیایی در لیدز بسیار موفق می‌شود

ستاره سابق لیدز میگوید رودریگو، مهاجم ملی پوش اسپانیایی جدید این تیم با وجود آمار نه چندان بالای گلزنی در این تیم انگلیسی بسیار موفق خواهد شد.
کی از ستارههای سابق لیدزیونایتد، مایکل بریجز، در آستانه دیدار دیروز این تیم مقابل لیورپول در هفته اول لیگ برتر جزیره میگوید هواداران لیدز نباید نگران آمار گلزنی نه چندان بالای خرید جدیدشان رودریگو باشند. چرا که او خصوصیات دیگری دارد که باعث میشود در لیدز بسیار بدرخشد.
لیدز در تابستان جاری رودریگو را با قراردادی 30 میلیون یورویی از والنسیا به خدمت گرفت تا به این مهاجم ملی پوش اسپانیایی امید ببندد. انتظار میرود رودریگو که اصالتاً متولد برزیل است دیروز در مقابل لیورپول اولین بازی اش برای لیدز را انجام دهد.
ستاره سابق لیدز درباره رودریگو گفت: " رودریگو آمار گلزنی خیلی بالایی ندارد ولی او با سبک بازی محبوب بیلسا خیلی خوب هماهنگ است. لیدز او را به خاطر عملکرد عالی اش در بازی بدون توپ، دویدنها و حرکاتش در فضاها به خدمت گرفته نه صرفاً به خاطر آمار گلزنی".
بریجز در ادامه گفت: " به نظر من علت بازی کردن رودریگو در تیم ملی اسپانیا همین است. او دائم در حال حرکت است و در فضاهای دفاعی حریف رخنه میکند. رودریگو اصلاً خودخواه نیست و با دویدنهایش برای مهاجمین و بازیکنان دیگر تیم فضاسازی میکند. من شک ندارم او در لیدز بسیار موفق خواهد بود".
بسیاری معتقدند لیونل مسی ژانویه پیش رو مذاکراتش با سیتی را نهایی خواهد کرد و در انتظار انتخاب رئیس جدید نخواهد نشست ولی لاپورتا در تماس با مسی به وی گفته است که برای بازسازی بارسا برنامه هایی ویژه در نظر دارد و از وی خواسته است که برای تصمیم گیری نهایی تا پایان انتخابات صبر کند. لاپورتا می خواهد از مسی این قول را بگیرد و به این ترتیب برگ برنده مهمی را در انتخابات در دست خواهد داشت.
او به اعضای باشگاه وعده خواهد داد که اگر رئیس بارسلونا شود، لیونل مسی پای میز مذاکره برای تمدید می آید و به این ترتیب گوی سبقت از دیگر رقبا را می رباید.