صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

سه شنبه ۲۹ میزان ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

بارسا سد راه جذاب‌ترین انتقال تابستانی

بارسا سد راه جذاب‌ترین انتقال تابستانی

با اینکه دیروز گزارشهای زیادی در رسانههای اسپانیایی مطرح شد که بعد از توافق سوارز با بارسلونا برای خروج از این تیم، اتلتیکو مادرید احتمالاً گزینه اول او خواهد بود ولی حالا ال ترازیستور میگوید بارسلونا با انتقال او به تیم مادریدی مخالفت کرده. در صورتی که اتلتیکو از جذب ستاره اروگوئهای بارسا ناامید شود به جای او به دنبال یک ستاره اروگوئهای دیگر خواهد رفت: ادینسون کاوانی.
بر اساس این گزارش، وقتی لوئیس سوارز با بارسلونا به توافق رسید تا اجازه خروج از این تیم را بدست بیاورد مدیریت بلوگرانا به او گفته بود میتواند به هر تیمی به جز سه تیم ملحق شود. سه تیمی که بارسا گفته بود آنها را وتو خواهد کرد عبارت بودند از رئال مادرید، پاری سن ژرمن و منچسترسیتی.
اما حالا که سوارز به باشگاه اعلام کرده میخواهد به اتلتیکو برود مدیریت بارسا با این انتقال هم مخالفت کرده. گفته میشود سوارز تهدید کرده که در صورتیکه نتواند راهی اتلتیکو شود در بارسا خواهد ماند و جدا نخواهد شد.
دیگه سیمئونه خواهان حضور سوارز در تیمش است و شخصاً با او تماس گرفته و سوارز با برای پیوستن به روخی بلانکو متقاعد کرده است. البته سوارز هم به بازی کردن زیر نظر سیمئونه تمایل دارد. با وجود توافق بازیکن و تیم مقصد حالا تیم فروشنده است که در این میان کارشکنی میکند.
مارکا میگوید سوارز و اتلتیکو پیشتر درباره کم و کیف انتقال او به توافق کامل رسیده اند و می دانند که در صورتی که قرار باشد پشت میز امضای قرارداد بنشینند طبق توافق باید قراردادی دو ساله به ارزش 9 میلیون یورو به ازای هر فصل امضا کنند.
روزنامه های اسپانیایی هم امروز به این مساله واکنش گسترده ای نشان دادند.
مارکا در شهر مادرید صفحه اول خود را به سوارز اختصاص داده و با چاپ عکسی از او با پیراهن اتلتیکو از تیتر "گلِ اتلتی" استفاده کرده. مارکا میگوید "سوارز به زودی برای دو فصل به اتلتیکو خواهد پیوست. اگر این انتقال انجام نشود کاوانی گزینه اتلتی خواهد بود".
آ اس، دیگر روزنامه چاپ مادرید هم صفحه اول خود را به تصویر لوئیس سوارز اختصاص داده و از تیتر " زلزله سوارز" استفاده کرده. این روزنامه هم میگوید: " سوارز در حال مذاکره با بارسا برای پیوستن به اتلتیکو است. او به مدت دو فصل در اتلتیکو توپ خواهد زد".
موندو دپورتیوو چاپ کاتالونیا هم عکس سوارز را در حالی در صفحه اول خود چاپ کرده که نیمی از لباس او لباس اتلتیکو نیم دیگر پیراهن بارسا است. این روزنامه از تیتر " توافق سوارز با اتلتیکو" استفاده کرده و میگوید اگر بارسا با پیوستن ستاره اروگوئه ای موافقت کند او با توافقی دو ساله راهی روخی بلانکو خواهد شد.
دیاریو اسپورت دیگر روزنامه کاتالان اما در صفحه اول امروز خود با انتشار عکسی از لوئیس سوارز از تیتر "روی نبض سوارز" استفاده کرده و از توافق او با اتلتیکو برای پیوستن به این تیم گفته. اسپورت می گوید در صورت موافقت نهایی بارسا باید سوارز از حالا شاگرد دیگو سیمئونه دانست.