صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

یکشنبه ۳۰ جوزا ۱۴۰۰

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

تفاوت بزرگ بایرن و بارسلونا از دیدگاه کوتینیو

تفاوت بزرگ بایرن و  بارسلونا از دیدگاه کوتینیو

فیلیپه کوتینیو می گوید که در بایرن مونیخ با شکلی دیگر از تمرینات آشنا شد.  فیلیپه کوتینیو پس از یک سال حضور قرضی در بایرن به بارسلونا بازگشت. او زمستان 2018 از لیورپول راهی بارسلونا شد و بین جنوری تا می 2018 توانست 11 گل برای بارسا بزند و سومین گلزن برتر کاتالان ها بود.
کوتینیو در جام جهانی هم از خوب های برازیل بود ولی فصل 19-2018 برای او در بارسا کابوس وار سپری شد. او نتوانست پاسخ انتظارات ارنستو والورده و هواداران بارسا را بدهد و تابستان 2019 قرضی به بایرن مونیخ رفت.
کوتینیو وقتی به بارسلونا بازگشت، رونالد کومان سرمربی جدید باشگاه مانع جدایی او شد و در سه بازی نخست فصل باشگاه کاتالان نیز جزو بهترین ها بود. او در همین شروع فصل توانسته یک گل بزند و دو پاس گل بدهد.  کوتینیو دو روز پیش توانست یکی از 5 گل برازیل برابر بولیوی را نیز به ثمر برساند.
کوتینیو ادامه داد:« چیزی که سال گذشته و در بایرن یاد گرفتم، جدیت و سختکوشی در تمرینات و نیز بازی ها بود. روش درست تمرین کردن که خیلی حیاتی است را در بایرن یاد گرفتم. در تیم هایی مثل بایرن، بارسا و تیم ملی برزیل باید همینگونه کار کرد. تمرینات بایرن خیلی جدی و سخت بود و نتیجه طبیعی اش در فرم بدنی بازیکنان مشخص شد. در بایرن بهترین شرایط را از لحاظ فیزیکی داشتم. همان طرز تفکر را از بایرن به بارسا آورده ام. پس از جراحی مچ پا سه یا چهار برابر بیشتر تمرین کردم. برای رسیدن به موفقیت باید از خیلی چیزها بگذرید.»