صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۱۰ قوس ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

داستان عجیب ترین خرید اریک آبیدال برای بارسا

داستان عجیب ترین  خرید اریک آبیدال برای بارسا

اریک آبیدال در دوران حضورش در مدیریت ورزشی بارسا اقدام به خرید متئوس فرناندز برازیلی کرد. بازیکنی که حتی به هواداران معرفی هم نشده است.
زمستان گذشته بود که باشگاه بارسلونا متئوس فرناندز را از پالمیراس برازیل با رقم 7 میلیون یورو به خدمت گرفت و بلافاصله نیز او را به رئال وایادولید قرض داد.
متئوس از بوتافوگو با رقم 3.5 میلیون یورو جذب پالمیراس شده بود ولی در این باشگاه جزو بازیکنان ذخیره بود.
ماتوس مدیر ورزشی پالمیراس در مورد چگونگی انتقال متئوس فرناندز به بارسا به فاکس اسپورت گفته بود:« با آندره کوری استعدادیاب بارسا در آمریکای جنوبی تماس گرفتم و به او گفتم می خواهم یک بازیکن را به اریک آبیدال معرفی کنم.
او قرار بود به برازیل برای تماشای بازی چند بازیکن بیاید. کوری تصور می کرد منظورم "دودو" است ولی وقتی به او گفتم به آبیدال بگوید شماره 35 ما را زیر نظر بگیرد، متعجب شد و به من گفت تو واقعا می خواهی یک بازیکن ذخیره را به بارسا پیشنهاد بدهی؟ در نهایت آبیدال از متئوس خوشش آمد و او به بارسا پیوست.»
متئوس برای وایادولید برابر اتلتیکو، ایبار و بتیس مجموعا 166 دقیقه بازی کرد و خوب هم نشان داد ولی شیوع کرونا باعث شد تا دوران حضور او در این باشگاه کوتاه باشد. وایادولید قرارداد او را برای 11 بازی باقیمانده فصل که به اواخر بهار و اوایل تابستان موکول شد، تمدید نکرد و او به بارسا بازگشت.