صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

سه شنبه ۳۰ جدی ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

خداحافظ رئال؛ راموس هم تیمی جدید نیمار و امباپه؟

خداحافظ رئال؛ راموس هم تیمی جدید نیمار و امباپه؟

کابوس هواداران رئال روز به روز به واقعیت نزدیک تر می شود. آاس امروز پیشنهاد هنگفت و ردنشدنی پی اس جی به سرخیو راموس را فاش کرد.
مشخص نیست که بالاخره بین رئال مادرید و سرخیو راموس بر سر تمدید قرارداد توافق خواهد شد یا خیر و همچنان احتمال جدایی کاپیتان وجود دارد.
سرخیو راموس از 4 جنوری آزاد است تا با باشگاه های مدنظرش وارد مذاکره شود. هنوز پیشرفتی در مذاکرات تمدید او با رئال حاصل نشده و هر احتمالی در مورد او را می توان متصور بود.
امروز نشریه آاس خبر از علاقه پاری سن ژرمن برای جذب کاپیتان رئال مادرید داد. باشگاه متمول پاریسی از 4 جنوری مذاکراتش با راموس را شروع خواهد کرد و به وی پیشنهادی 3 ساله با دستمزد 20 میلیون یوروی خالص ارائه خواهد داد که رد نکردنی به نظر می رسد.
پیشنهاد سه ساله پی اس جی در شرایطی ارائه خواهد شد که موضع سران رئال در مورد راموس بدون تغییر مانده است. رئال حاضر نیست قراردادی دو ساله به کاپیتانش پیشنهاد بدهد. باشگاه مادریدی قراردادی یک ساله با بند تمدید یک سال را به راموس ارائه داده است و در آن دستمزد او بی تغییر مانده.
راموس اگر فصل آینده بتواند تعداد مشخصی بازی برای رئال مادرید انجام دهد، قراردادش به شکل خودکار یک سال دیگر نیز تمدید خواهد شد اما او تا به امروز تنها به شرط تمدید دو ساله حاضر به ادامه همکاری با رئال است.
راموس سال 2005 بود که از سویا به رئال پیوست و  تبدیل به بهترین مدافع میانی تاریخ باشگاه شده و بسیاری او را بهترین مدافع میانی تاریخ فوتبال هم می دانند. او اخیرا توانست یکصدمین گلش با پیراهن رئال را نیز به ثمر برساند.
راموس سال 2015 نیز بر سر تمدید قرارداد با رئال به مشکل خورد و چیزی تا پیوستن به منچستریونایتد فاصله نداشت اما در نهایت قراردادش را تمدید کرد. رئال به بازیکنان بالای 30 سال خود تنها قرارداد یک ساله را پیشنهاد می دهد و فقط برای کریستیانو رونالدو در این مورد استثنا قائل شد و قراردادش را سه ساله تمدید کرد.
رئال حالا خطر پی اس جی را جدی تر از همیشه می بیند و شاید تابستان بعد، سرخیو راموس به دوران 16 ساله حضورش در جمع کهکشانی ها پایان بدهد.