صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

سه شنبه ۳۰ جدی ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

مدافع سابق رئال جانشین پیکه در بارسلونا؟

مدافع سابق رئال جانشین پیکه در بارسلونا؟

پس از مصدومیت جرارد پیکه و دوری طولانی مدت او از میادین بارسا چاره ای جز جذب یک مدافع در انتقالات زمستانی ندارد.
جرارد پیکه در بازی بارسا و اتلتیکو از ناحیه رباط داخلی و نیز رباط صلیبی زانوی راست دچار مصدومیت شد. پزشکان برای او دوری 4 تا 6 ماه را پیش بینی کرده اند و این یعنی بارسا برای پر کردن جای خالی او باید یک مدافع جدید جذب کند.
ساموئل اومتیتی، کلمنت لنگله و رونالد آرائوخو تنها مدافعان میانی تخصصی بارسا هستند و از بین این سه، تنها لنگله شرایط بازی دارد. اومتیتی دو هفته دیگر به میادین بر می گردد و آرائوخو هم شرایط مشابه اومتیتی دارد.
بارسا در زمستان قطعا برای خرید مدافع دست به کار خواهد شد و هرچند گزینه اول این باشگاه اریک گارسیا مدافع سیتی است ولی باشگاه انگلیسی حاضر به تخفیف دادن نیست و بارسا که مشکلات اقتصادی دارد، بعید است بتواند با وضعیت فعلی گارسیا را جذب کند.
طبق ادعای ال چیرینگیتو، بارسا حالا گزینه جذب اسکیل گارای مدافع آرجانتانی سابق رئال مادرید و والنسیا را بررسی می کند. گارای 34 ساله پس از اتمام قراردادش با والنسیا بدون تیم است و جذب او برای بارسا هزینه ای نخواهد داشت.
گارای در دوران حضور مورینیو و در فصل 11-2010  چند بازی برای رئال انجام داد ولی اوج درخشش او در والنسیا بود. او سابقه بازی برای آلبی سلسته را هم دارد.