صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

شنبه ۱۶ حوت ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

منچسترسیتی امسال مدعی قهرمانی لیگ برتر نیست

منچسترسیتی امسال مدعی قهرمانی لیگ برتر نیست

مایلکل سیلوستره تیم تحت هدایت پپ گواردیولا را رقیب منچستریونایتد و لیورپول در راه قهرمانی نمی بیند.
منچستریونایتد با سه امتیاز بالاتر از لیورپول در صدر جدول لیگ برتر انگلیس قرار دارد و بعد از مدت ها شاهد حضور شیاطین سرخ در زمره مدعیان قهرمانی هستیم. سیتی هم پس از بردهای متوالی اخیر و با یک بازی و یک امتیاز کمتر از لیوپول، در رده سوم قرار دارد.
مایکل سیلوستره مدافع فرانسوی سابق منچستریونایتد درباره مدعیان قهرمانی در لیگ برتر عقیده جالبی دارد. او در این رابطه گفت:« از نظر من تنها 3 تیم امسال مدعی قهرمانی هستند. لیورپول، منچستریونایتد و تیم سوم هم من نظرم روی لسترسیتی است.  معتقدم منچسترسیتی خیلی فراز و نشیب داشته و مدعی قهرمانی در لیگ نیست.»
سیلوستره ادامه داد:«  فصل البته می تواند غیر قابل پیش بینی باشد و معتقدم حضور یونایتد در صدر اتفاق خوب و مثبتی است. خیلی نباید به رده بندی تمرکز کرد و یونایتد باید سعی کند سه امتیاز ها را به دست بیاورد.
نکته مهم این است که اوله گونار سولسشر(سرمربی) در هفته های اخیر چیزی را تغییر نداده و به برنامه ها و ایده های خود پایبند است.
یونایتد در پایان فصل گذشته یک روند خارق العاده داشت. سپس آنها توانستند خریدهای خوبی انجام دهند و اکنون به وضوح تیم دوباره به مسیر درست خود برگشته است. خریدها در مناطق درست و ضعف تیم انجام شد و یونایتد به جایگاه اصلی اش بازگشته است.»