صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

جمعه ۴ حوت ۱۴۰۲

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

پیش بینی جالب ژوزه مورینیو درباره فینال یورو

پیش بینی جالب ژوزه مورینیو درباره فینال یورو

ژوزه مورینیو ابراز امیدواری کرد که ایتالیا و انگلیس فینال رقابتهای یورو را برگزار کنند.
انگلیس و آلمان در حالی از دقایقی دیگر به مصاف یکدیگر خواهند رفت که بسیاری پیش بینی می کنند برنده این مسابقه می تواند به فینال رقابت های یورو صعود کند. این در حالی است که در سمت دیگر با توجه به حذف فرانسه، طبیعتاً شانس تیمی مثل ایتالیا نیز برای بالا آمدن تا فینال افزایش یافته است.
ژوزه مورینیو، سرمربی سابق تاتنهام و فعلی رم، ابراز امیدواری کرده که دو تیم ایتالیا و انگلیس فینال رقابتهای یورو را برگزار کند. او در مقاله ای برای روزنامه تایمز انگلیس نوشت: "بعد از حذف پرتغال من حالا حس می کنم که به ایتالیا متصل هستم زیرا به عنوان مربی رم در این تیم بازیکن دارم. من بهترینها را برای لئوناردو اسپینازولا آرزو می کنم که بسیار خوب بازی کرده است و همچنین برایان کریستانته که به عنوان نیمکت نشین به زمین میآید."
مورینیو ادامه داد: "ایتالیا در برابر انگلیس فینال و سناریویی عالی برای من خواهد بود. من در حال حاضر طرفدار انگلیس هستم و دوست دارم هری کین این جام را از دستان الکساندر چفرین بگیرد. انگلیس می تواند آلمان را شکست دهد و بعد از آن من آنها را در فینال ومبلی میبینم."
گفتنی است برنده بازی انگلیس و آلمان در دیدار یک چهارم نهایی با به مصاف تیم پیروز مسابقه اوکراین و سویدن خواهد رفت. همچنین دیگر بازی دور یک چهارم نهایی این سمت جدول بین دو تیم جمهوری چک و دانمارک برگزار می شود؛ همه مسائلی که شانس یکی از دو تیم انگلیس یا آلمان را برای صعود به فینال افزایش داده اما قطعاً در فوتبال هیچ چیزی قابل پیش بینی ننیست