صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

جمعه ۴ حوت ۱۴۰۲

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

پاداش قهرمانی یورو؛ انگلیس اول، ایتالیا آخر

پاداش قهرمانی یورو؛ انگلیس اول، ایتالیا آخر

تیم های حاضر در یک هشتم نهایی یورو 2020 هر کدام در صورت کسب عنوان قهرمانی، مبالغی متفاوت را به عنوان پاداش دریافت خواهند کرد.
یورو 2020 به مراحل حذفی حساس خود رسیده است. دیشب با جدال اسپانیا-سوئیس و ایتالیا- بلجیم دور یک چهارم نهایی شروع خواهد شد و فردا با دو بازی دیگر چهره تیم های نیمه نهایی نیز مشخص می شود.
از حالا نمی توان گفت که چه تیمی شانس قهرمانی است ولی خیلی ها معتقدند انگلیس مسیر بهتری تا رسیدن به فینال دارد و با توجه به اینکه ورزشگاه ومبلی محل برگزاری بازی نهایی خواهد بود، سه شیرها برای قهرمانی یک پله بالاتر از تیم های دیگر قرار دارند.
طبق گزارشی که امروز گاتزتا دلو اسپورت منتشر کرده، انگلیسی ها در صورت قهرمانی بیشترین پاداش را دریافت خواهند کرد. بر این اساس فدراسیون فوتبال این کشور متعهد شده تا 540 هزار یورو به هر بازیکن پرداخت کند.
پس از انگلیس به بلجیم می رسیم که در صورت قهرمانی، هر بازیکن 435 هزار یورو دریافت می کند و سپس اسپانیا که به هر بازیکن خود 400 هزار یورو پاداش خواهد داد. در بین هشت تیم یک چهارم نهایی، ایتالیایی ها با 250 هزار یورو پاداش در رده آخر قرار می گیرند.
آلمان که از دور رقابت ها حذف شده، به هر بازیکن خود در صورت قهرمانی 400 هزار یورو پاداش می داد. این رقم برای پرتگال و فرانسه 340 هزار یورو و برای هلند 200 هزار یورو بود.