صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۲۸ سرطان ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا گفته است هیچ محدودیت زمانی برای خلع سلاح اتمی کوریای شمالی وجود ندارد و ضرورتی هم برای تسریع این روند نمی بیند. به گزارش بی بی سی، اظهارنظر جدید آقای ترامپ در باره کوریای . . .

رهبر کوریای شمالی مسئولان دو طرح دولتی را مورد شماتت قرار داده و خبر آن در رسانه های خبری آن کشور منعکس شده است. روز سه شنبه، ۲۶ سرطان (۱۷ جولای)، خبرگزاری دولتی کوریای شمالی در تفسیری . . .

رسانه دولتی کوریای شمالی دیروز(دوشنبه) گزارش های مربوط به وجود تاسیسات مخفی غنی سازی اورانیوم در این کشور را بی پایه و اساس دانسته و رد کرد. پایگاه خبری موسوم به «میاری» وابسته به دولت کوریای شمالی نوشت. . .

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، گفته که از ملاقاتش با ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه "انتظار زیادی" ندارد. قرار است رهبران دو کشور امروز(دوشنبه ۱۶ جولای) در هلسینکی، پایتخت فیلند با هم دیدار کنند. . .

ترزا می، نخست وزیر بریتانیا گفته که دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا به او پیشنهاد کرده که به عنوان رویکردی در جریان مذاکرات خروج این کشور از اتحادیه اروپا ( برگزیت) به جای مذاکره، از این اتحادیه «شکایت کند». . .

پس از چند روز اعتراضات و ناآرامی در شهرهای جنوبی عراق، با دستور حیدر عبادی، نخست وزیر، نیروهای امنیتی این کشور به حال آماده باش درآمده اند. بیکاری، گرانی و کمبود خدمات اولیه شهری از مسایل اصلی هستند که این اعتراضات. . .

با نزدیک شدن موعد برگزاری انتخابات سراسری پاکستان، یک حمله انتحاری دیگر در روز جمعه ده ها کشته بر جای گذاشت. به گزارش خبرگزاری رویترز، انفجار در یک گردهمایی انتخاباتی در ایالت بلوچستان واقع در جنوب غرب پاکستان رخ داد. . .

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، از دشواری در مذاکرات با اعضای ناتو و کشورهای اروپایی سخن گفته و این مذاکرات را با دیدار با ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه، مقایسه کرده است. . .

در پی برگزاری مراسم تحلیف رجب طیب اردوغان به عنوان اولین رئیس جمهور سیستم جدید ریاستی ترکیه، وی کابینه خود را معرفی کرد. به گزارش خبرگزاری آناتولی، رجب طیب اردوغان با حضور در پارلمان ترکیه به عنوان ...

بوریس جانسون، وزیر امور خارجه بریتانیا از سمت خود استعفا کرده و کابینه این کشور را با بحران تازهای در ارتباط با برنامه خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا روبرو کرده است. یکی از سخنگویان دفتر نخست وزیری بریتانیا تایید کرد که ترزامی . . .

دولت آلمان تایید کرده است که ایران درخواست برداشت صدها میلیون یورو از یکی از حساب های این کشور در بانکی در آلمان را داده است. به گزارش خبرگزاری رویترز سخنگوی وزارت دارایی آلمان در نشست خبری دیروز. . .

صفحه بعدی صفحه آخر