صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

شنبه ۲۸ میزان ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

ام تی ان برندگان اولین دور قرعه کشی جوایز ماه مبارک رمضان را اعلام کرد

ام تی ان برندگان اولین دور قرعه کشی جوایز ماه مبارک رمضان را اعلام  کرد

شرکت مخابراتی ام تی ان افغانستان اولین دور قرعه کشی جوایز ماه مبارک رمضان خود را که 5/2 کیلوگرام طلا می باشد، برگزار نمود. در این دور قرعه کشی که روز گذشته با اشتراک مسئولین شرکت ام تی ان و در حضور خبرنگاران و رسانه های گروهی برگزار گردید هفت تن از مشترکین ام تی ان برنده اعلام شدند. هر کدام از این برندگان جوایز به میزان پنجاه گرام طلا را از آن خود کردند.

مسئولین ام تی ان افغانستان در این مراسم گفتند که این شرکت قصد دارد تا با اهدای جوایز در ماه مبارک رمضان که ماه رحمت و مغفرت الهی است خوشی های مشترکین خود و مردم افغانستان را دو برابر سازند.

برندگان اولین دور قرعه کشی جوایز ماه مبارک رمضان ام تی ان افغانستان که برنده 50 گرام طلا گردیدند، عبارتند از:
1- منیر جان
2- سید فیصل
3- سید عاطف
4- مبین
5- همایون
6- محمد واسع
7- شفیق الله

شرکت ام تی ان اعلام کرده است که: این ماه مبارک رمضان را با ام تی ان تجلیل نمایید و در بدل مصرف 25 افغانی روزانه جوایز عالی را به دست آورید. در بدل مصرف 25 افغانی در روز، شما حایز یک چانس برای برنده شدن یکی از هفت جایزه در قرعه کشی هفته وار ام تی ان که شامل 50 گرام طلا است می گردید. به هر اندازه که از سیمکارت ام تی ان تان بیشتر صحبت کنید به همان اندازه چانس های بیشتر برنده شدن را به دست می آورید.

شرکت می گوید: اگر شما از سیمکارت ام تی ان خویش در مدت 25 روز در جریان ماه مبارک رمضان حتی یک تماس هم برقرار نمایید ما چانس های تان را برای برنده شدن جوایز بزرگ 200 گرام طلا دوبرابر می سازیم.
شرکت ام تی ان می افزاید که: جوایزی که از آغاز ماه رمضان در مدت شش هفته تفویض می گردند، عبارتند از 42 جایزه 50 گرام طلا و دو جایزه بزرگ 200 گرام طلا، که مجموعا به مقدار 5/2 کیلوگرام طلا می گردد.