صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

یکشنبه ۲۹ میزان ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

شخصیت های سیاسی، مذهبی و ملی درگذشت مرحوم مغفور محمد اسلم خلیلی را تسلیت گفتند

شخصیت های سیاسی، مذهبی و ملی درگذشت مرحوم مغفور محمد اسلم خلیلی را تسلیت گفتند

شخصیت های سیاسی، مذهبی، اجتماعی و ملی، نهادهای سیاسی، اداری و نظامی با انتشار پیام هایی درگذشت مرحوم محمد اسلم خلیلی، پدر بزرگوار استاد محمد کریم خلیلی معاون رئیس جمهوری، به استاد خلیلی و خانواده مرحومی تسلیت گفته و برای مرحومی رحمت و غفران الهی و برای بازماندگان شان صبر و اجر مسئلت نموده اند.

همچنین استاد محمد محقق رهبر حزب وحدت اسلامی مردم افغانستان نیز با ارسال پیامی، در گذشت مرحوم مغفور محمد اسلم خلیلی را به استاد محمد کریم خلیلی و خانواده مرحومی تسلیت گفت.

در پیام آمده است: درگذشت مرحوم مغفور شادروان والد گرامی تان الحاج محمد اسلم خلیلی را مطلع وشدیدا متاثر گردیدم . خداوند متعال، آن مرحومی را در جوار رحمت خویش قرار داده وغفران و رضوان خودش را نصیب او گرداند . اینجانب مصیبت وارده را به شما وتمامی اعضای خانواده محترم تان تسلیت عرض نموده وبرای همگان صبر جمیل واجر جزیل مسالت می نمایم .

قابل یادآوری است که مرحوم مغفور محمد اسلم خلیلی پدر استاد محمد کریم خلیلی روز پنج شنبه 13 اسد دار فانی را وداع گفته و روز جمعه نیز با حضور کثیری از شخصیت های سیاسی، مذهبی، اجتماعی و نظامی در شهر کابل دفن گردید.