صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

جمعه ۲۴ اسد ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

شمار افراد مبتلا به ویروس کرونا در کشور به 31 هزار و 517 نفر رسید

شمار افراد مبتلا به ویروس کرونا در کشور به 31 هزار و 517 نفر رسید

وزارت صحت عامه اعلام کرده که با شناسایی 279 مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا، شمار افراد مبتلا به این ویروس در کشور به 31 هزار و 517 نفر رسید.
بر اساس آماری که این وزارت دیروز (سه شنبه، 10 سرطان) منتشر کرده، در 24 ساعت قبل آن، 769 مورد مشکوک در لابراتوارهای کشور آزمایش شده که 279 مورد آن مثبت تشخیص شده است.
آمار وزارت صحت عامه نشان میدهد که 68 مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در غور، ۴۱ مورد جدید در کابل، ۳۸ مورد جدید در هرات، ۳۵ مورد جدید در بامیان، ۱۸ مورد جدید در پکتیا، ۱۳ مورد جدید در بادغیس، ۱۱ مورد جدید در بلخ، ۱۱ مورد جدید در کندز، هفت مورد جدید در تخار، هفت مورد جدید در کاپیسا، شش  در مورد جدید لوگر، چهار مورد جدید در کندهار، سه مورد جدید در بدخشان، سه مورد جدید در پنجشیر، سه مورد جدید در ارزگان، دو مورد جدید در ننگرهار، دو مورد جدید در وردک، دو  مورد جدید در کنر، مورد مورد جدید در هلمند، مورد مورد جدید در زابل و یک مورد جدید در پروان شناسایی شده است.
وزارت صحت عامه همچنین اعلام کرده که به تازگی 12 نفر از بیماران مبتلا به ویروس کرونا جان دادهاند و شمار جان باختگان به 745 نفر رسیده است.
این وزارت افزوده که همچنین به تازگی 197 نفر از بیماران مبتلا به ویروس کرونا بهبود یافتهاند و شمار بهبود یافتگان به 14 هزار و 36 نفر رسیده است.