صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۲۳ اسد ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

دراثر درگیری در ولسوالی میربچه کوت کابل یک تن کشته و یک تن دیگر زخمی شد

دراثر درگیری در ولسوالی میربچه کوت کابل یک تن کشته و یک تن دیگر زخمی شد

پولیس کابل می گوید که در پی درگیری نیروهای پولیس با مخالفان مسلح در مربوطات ولسوالی میربچه کوت این ولایت یک مخالف مسلح کشته و یک تن دیگر شان زخمی گردیده است.
سید فاروق سادات قوماندان امنیه ولسوالی میربچه کوت دیروز ۱۶ سرطان گفت که افراد گروه طالبان مسلح ساعت دو بجه شب گذشته بالای پوسته امنیتی پل صوفیان ولسوالی یاد شده حمله کردند. وی می گوید که طالبان از ولسوالی شکردره بالای پوسته پل صوفیان ولسوالی میربچه حمله نموده بودند که در نتیجه یک طالب مسلح کشته و یک تن دیگر شان زخمی شده است.
همچنان فردوس فرامرز سخنگوی قوماندانی امنیه ولایت کابل ضمن تایید این خبر به پژواک گفت که مخالفین مسلح بالای یکی از پوسته های نیرو های امنیتی ولسوالی میربچه کوت حمله مسلحانه نمودند که با مقاومت شدید پولیس روبرو گردیدند. موصوف می گوید که در این رویداد یک مخالف مسلح دولت کشته و یک تن دیگر زخمی شده است.
فرامرز گفت که این دو تن به نام های ابوبکر و حکمت الله می باشند و از نزد آنها دو میل راکت RPG همراه با ۳ فیر مرمی به دست آمده است. این در حالی است که در این اواخیر وضعیت امنیتی در ولسوالی میربچه بدتر شده است و به تاریخ ۱۳ ثور سال جاری یک گروه شش نفری مخالفان مسلح در پیوند به تخریب یک پایه برق از مربوطات این ولسوالی توسط پولیس بازداشت گردیده بود.