صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

سه شنبه ۴ قوس ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

اتصالات خدمات 4G LTE را در ولایت قندهار موفقانه راه اندازی نمود

اتصالات خدمات 4G LTE را در ولایت قندهار موفقانه راه اندازی نمود

قندهار-
به تاریخ 26 جولای 2020، شرکت مخابراتی اتصالات خدمات 4G LTE خویش را در ولایت قندهار موفقانه راه اندازی نمود. بعد از کابل و جلال آباد، قندهار سومین ولایتی است که خدمات 4G LTE اتصالات رسماً در آن به مشتریان ارائه می گردد.
با خدمات 4G LTE یا نسل چهارم موبایل، مشتریان اتصالات در ولایت قندهار میتوانند از الی ده برابر انترنت پر سرعت دربدل عین قیمت خدمات 3G ، لذت ببرند. این مشتریان نیز میتوانند از بسته های متعدد انترنت 4G LTE مانند بستۀ روزانۀ 300MB دربدل 15 افغانی انتخاب نمایند.
متیوویلشیر، رئیس اجرایی اتصالات افغانستان گفت، «بلاخره انتظار به پایان رسید و اینک خدمات 4G LTE ما در شهر قندهار راه اندازی گردید.» وی افزود «ما معتقدیم که این خدمات باعث تغییر بنیادی در زمینۀ ارتباطات در قندهار می گردد زیرا افراد و تجارت ها شاهد بهبود بی سابقۀ در کیفیت و قیمت خدمات مخابراتی خواهند بود.»
شرکت اتصالات افغانستان در نظر دارد تا بعد از راه اندازی خدمات 4G LTE در قندهار، این خدمات را به سایر ولایات دیگر نیز توسعه دهد. در حال حاضر شرکت اتصالات افغانستان لیستی را در سایت انترنتی و صفحه رسمی فیس بوک خویش نشر نموده است که در آن ساحاتی که تحت پوشش خدمات 4G LTE قراردارند، تذکر یافته است. 
شرکت اتصالات افغانستان متعهد به معرفی خدمات مخابراتی به سطح جهان در افغانستان می باشد. این شرکت برای اولین بار خدمات 3.75G   را در افغانستان معرفی نمود و همواره نازلترین قیمت های تماس و انترنت را برای مشتریان خویش ارائه نموده است.