صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

چهارشنبه ۳۰ جوزا ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

انفجار در نزدیکی دروازه ورودی دفتر مقام ولایت ننگرهار دستکم 18 کشته و 49 زخمی برجای گذاشت. این انفجار دیروز، یکشنبه 27 جوزا، زمانی رخ داد که شماری از اعضای طالبان بعد از دیدار با مقامات محلی و مردم . . .

در پی تمدید آتش بس با طالبان از سوی اشرف غنی، رئیس جمهور کشور و انتشار تصاویر امیدوارکنندهای از ملاقات نیروهای دولتی با جنگجویان طالبان به مناسبت عید فطر، وزارت خارجه آمریکا هم اعلام کرده آماده پیوستن به مذاکرات صلح با طالبان است. . .

رئیس شورای عالی صلح اعلام کرد که به خصوص در یک هفته اخیر "تبادل دیدگاه خوب" با رهبران گروه طالبان داشته است. محمد کریم خلیلی دیروز یکشنبه ۲۷ جوزا، در نشست شورای عالی صلح در کابل گفت که این . . .

وزارت امور داخله می گوید برای روز های عید پلان امنیتی جامع روی دست دارند. در حالیکه در روز های عید سعید فطر آتش بس از سوی نیروهای دولتی و طالبان مسلح اعلام شده است، با آنهم وزارت داخله . . .

کمیسیون مستقل انتخابات اعلام کرد که برای انتخابات پارلمانی و شوراهای ولسوالی کشور بیش از ۶ میلیون رای دهنده ثبت نام کرده است. دو مرحله ثبت نام رای دهندگان در مراکز ولایات و ولسوالی های کشور دیروز ۲۲ جوزا . . .

نمایندگان شماری از احزاب سیاسی، خواستار تغییر سیستم انتخاباتی کشور از سوی حکومت و کمیسیون انتخابات شده و هشدار دادند که مانع برگزاری انتخابات با سیستم فعلی خواهند شد. . .

نشست عمومی مجلس نمایندگان به دلیل نبود آجندا و غیر حاضری نمایندگان برگزار نشد. مجلس نمایندگان براساس اصول وظایف داخلی خود، روزهای شنبه، دوشنبه و چهار شنبه، نشست عمومی برگزار می کند که بسیاری از تصامیم . . .

حمله انتحاری در مقابل دروازه غربی وزارت احیا و انکشاف دهات در منطقه دارالامان کابل، 13 کشته و 31 زخمی برجای گذاشت. حوالی ساعت یک بعد از ظهر دیروز، دوشنبه 21 حوت، هنگامی که کارمندان وزارت احیا و انکشاف دهات . . .

منابع محلی ولایت ننگرهار در شرق کشور تایید کرده که حمله گروه ی مهاجمان انتحاری در شهر جلال آباد، مرکز این ولایت در "اولین دقایق" مهار شده است. به گفته این منابع سه مهاجم انتحاری حوالی ساعت ۱۰ صبح دیروز( دوشنبه ۲۱ جوزا) . . .

صفحه بعدی صفحه آخر