صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

سه شنبه ۲۴ میزان ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

چهار سازمان مدافع حقوق بشر بین المللی در نامه ای به فدریکا موگرینی، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا، از او خواسته اند با اتخاذ تدابیری سختگیرانه دولت تاجیکستان را وادار کند که رفتار خود را در زمینه رعایت حقوق بشر بهتر کند . . .

آلمان نگران افزایش امکانات حملات سایبری ایران و تهدیدی است که متوجه منافع آلمان میکند. دیروز سه شنبه، ۲ اسد (۲۴ جولای)، هورست سیهوفر، وزیر داخله آلمان، گزارش دفتر . . .

وزیر خارجه آمریکا یکشنبه شب در جمع ایرانیان ساکن کالیفرنیا به شکلی کم سابقه به حکومت ایران حمله کرد و آن را "مافیایی" خواند. او همچنین روحانیون عالی رتبه ای از جمله رهبر ایران را به ثروت اندوزی متهم کرد و از "چهل سال دزدی از مردم ایران، اقدامات ...

خبرگزاری رویترز به نقل از شماری از مقام های آمریکا گزارش داده دولت دونالد ترامپ کارزاری تبلیغاتی علیه حکومت ایران به راه انداخته که هدف آن ایجاد ناآرامی در این کشور و اعمال فشار بر تهران برای متوقف کردن برنامه هسته ای و برخی فعالیت های . . .

وزیر امور خارجه آمریکا از کشورهای عضو سازمان ملل خواست تا تحریم های اقتصادی شدید علیه کوریای شمالی را به طور کامل حفظ کنند و همچنان بر فشار خود علیه رهبر این کشور ادامه دهند تا برنامه اتمی اش را کنار بگذارد. . .

ماموران سرویس امنیت فدرال روسیه به یک مرکز تحقیقات فضایی یورش برده و آنجا را بازرسی کرده اند. این اقدام پس از شک به درز اطلاعات محرمانه موشک های هایپرسونیک روسیه به جاسوس های غربی صورت گرفته است. . .

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا گفته است هیچ محدودیت زمانی برای خلع سلاح اتمی کوریای شمالی وجود ندارد و ضرورتی هم برای تسریع این روند نمی بیند. به گزارش بی بی سی، اظهارنظر جدید آقای ترامپ در باره کوریای . . .

رهبر کوریای شمالی مسئولان دو طرح دولتی را مورد شماتت قرار داده و خبر آن در رسانه های خبری آن کشور منعکس شده است. روز سه شنبه، ۲۶ سرطان (۱۷ جولای)، خبرگزاری دولتی کوریای شمالی در تفسیری . . .

رسانه دولتی کوریای شمالی دیروز(دوشنبه) گزارش های مربوط به وجود تاسیسات مخفی غنی سازی اورانیوم در این کشور را بی پایه و اساس دانسته و رد کرد. پایگاه خبری موسوم به «میاری» وابسته به دولت کوریای شمالی نوشت. . .

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، گفته که از ملاقاتش با ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه "انتظار زیادی" ندارد. قرار است رهبران دو کشور امروز(دوشنبه ۱۶ جولای) در هلسینکی، پایتخت فیلند با هم دیدار کنند. . .

صفحه نخست صفحه قبلی صفحه بعدی صفحه آخر