صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۲ دلو ۱۳۹۶

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

فهرست پرفروش‌ترين كتاب‌هاي تجاري از ديدگاه نيويورك‌تايمز

فهرست پرفروش‌ترين كتاب‌هاي تجاري از ديدگاه نيويورك‌تايمز

نيويورك‌تايمز فهرست پرفروش‌ترين كتاب‌هاي تجاري انگليسي زبان در ماه گذشته امريكا را معرفي كرد. به نقل از سايت اين روزنامه، در ماه گذشته بيشترين آمار فروش كتاب‌هاي تجاري در حوزه مديرت مالي و استراتژي‌هاي وابسته به كارآفريني در جوامع مختلف بوده است. در اين فهرست كتاب «بي پروايي» به قلم مشترك «گرچن مورگنسون» و «جوشا رانسر» در صدر جدول پرفروش‌هاي تجاري قرار گرفته است. اين اثر به بررسي نقش حياتي مديريت مالي در پيشبرد اهداف نهادها و سازمان‌هاي غيردولتي پرداخته است.

«ارزش خود را بدانيد» به قلم «مليكا برژينسكي» كتاب ديگري است كه در جايگاه دوم اين فهرست جاي گرفته است اين اثر به بررسي خسارت‌هاي مالي كه شامل حال زنان كارآفرين مي شود، پرداخته است.
در جايگاه سوم اين فهرست «مردان ماشين» به قلم «باب لوتز» قرار گرفته است. اين اثر با همكاري نشر پنگوئن منتشر شده و به بررسي شرايط بهبود كيفيت محصول توسط كارفرمايان مي‌پردازد.
«با يك كليك سرمايه‌دار شو» ديگر كتابي است كه در اين فهرست توجه بسياري از مخاطبان را به خود جلب كرده است. «مارك استروفسكي» نويسنده اين اثر با بررسي به استراتژي كارآفريني‌هاي اينترنتي به چگونگي كسب درآمد آنلاين پرداخته و در اين زمينه راه كارهايي را به مخاطب خود عرضه كرده است.

در جايگاه پنجم اين فهرست كتاب «ما اوليم» به قلم «سيمون مين وارنيگ» ديده مي‌شود كه به بررسي نام‌هاي تجاري و شيوه استفاده از آنها در تبليغات و تيزرها مي‌پردازد.
«نقاط حساس» اثر ديگري است كه با نگارش «داگلاس كانانت» يكي ديگر از پرفروش‌هاي ماه گذشته آمريكا در حوزه تجاري بوده است.
علاوه بر اين آثار «سوئج» نوشته «دان هلث»، «شيوه هاي مديريت» به قلم مشترك «تام راث» و «باري كانچي»، «4 هفته كاري» به قلم «فريس تيموتي» از ديگر آثاري است كه جايگاه هفتم تا يازدهم اين فهرست را به خود اختصاص داده است.
«مهمترين نكات سرمايه‌گذاري» نوشته «مارك هوارد»، «مدير مؤسسه خود باشيد» به قلم «آدام برايت» نيز از جمله آثار موفق در ماه گذشته تعريف شده كه با استقبال مخاطبان اين حوزه روبه‌رو شده است.