صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

شنبه ۳۰ جدی ۱۳۹۶

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

فهرستی از پرفروش‌ترین کتاب‌های ادبی و غیرادبی در آمریکا

فهرستی از پرفروش‌ترین کتاب‌های ادبی و غیرادبی در آمریکا

روزنامه پالیتیک پست، فهرستی از کتاب‌های ادبی و غیرادبی که احتمال فروش آنها در هفته پایانی ماه سپتامبر زیاد است را انتخاب و به دوستداران کتاب معرفی کرده است. به نقل از پالیتیک پست، فهرستی از پرفروش‌ترین و پرمخاطب‌ترین کتاب‌های ادبی و غیرادبی آمریکا در آخرین هفته سپتامبر گردآوری و منتشر کرده است.

در این فهرست از کتاب‌هایی نام برده شده است که به گفته کارشناسان در آخرین هفته از ماه سپتامبر با استقبال خوبی از سوی مخاطبان ادبی و غیر ادبی رو به رو خواهند شد. در بخش ادبی این فهرست با جلد سخت از کتاب‌های متنوعی نام برده شده است.

در صدر این جدول کتاب «کمک» به قلم «کاترین استاکت» دیده می‌شود و به دنبال آن از کتاب‌های «یک روز» به قلم «دیوید نیکولا» و «اعتراف» نوشته «جان گریشام» در جایگاه دوم و سوم نام برده شده است. علاوه بر این «بهشت امن» به قلم «نیکولاس اسپارکس» و «بازی تاج‌ها» نوشته «جورج آر مارتین» از دیگر آثاری است که به نظر می‌رسد در روزهای پایانی سپتامبر بتواند نظر مخاطبان و دوستداران کتاب را تامین کند.

«برش سنگ» نوشته «آبراهام مارگس» نیز یکی دیگر از این کتاب‌هاست که درباره زندگی یک سیاه پوست به رشته تحریر در آمده است.

کتاب «دختری با خالکوبی اژدها» نیز در جایگاه هفتم این فهرست جای گرفته و یکی از پرفروش‌ترین سه گانه ادبی «استیگ لارسون» نویسنده سوئدی محسوب می‌شود. کتاب «خصوصی» به قلم «جیمز پترسون» و «برای فیلها آب بیاور» نوشته «سارا گارن» نیز از دیگر آثار مطرح در میان منتقدان ادبی است که به نظر می‌رسد در ماه سپتامبر توانسته دیدگاه مخاطبان ادبی را به سوی خود جلب کند.

در بخش غیر ادبی این فهرست که احتمال پرفروش شدن آن در آخرین هفته ماه سپتامبر می‌رود، از کتاب‌های متنوعی نام برده شده است که از میان آنها می‌توان به کتاب‌هایی همچون «قوانین بازاریابی در جهان» نوشته «تیموتی آر پیرسون»، «راهنمای مطالعه برای شنبه‌ها»، کتاب «زندگی جاودانه هنریتا» نوشته «ربکا اسکولت» و «دوستان بی شانس» نوشته «جنیفر هالند» اشاره کرد.

علاوه بر این در میان این آثار به کتاب‌هایی از نویسندگانی همچون «راجر فیشر»، «داگ لموو»، «توماس نلسون» و «تیموتی پیرسون» می‌توان اشاره کرد.