صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

چهارشنبه ۴ دلو ۱۳۹۶

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

انتخاب بهترین خون آشامان سریالی از «بوفی» تا «خون واقعی»

انتخاب بهترین خون آشامان سریالی از «بوفی» تا «خون واقعی»

سايت تي‌ وي لاين در آستانه فرا رسيدن سنت غربي شب هالووين در 31 اکتبر يک نظرسنجي جالب روي خروجي خود قرار داده و از کاربران خود خواسته تا با شرکت در آن و رأي دهي، بهترين کاراکتر در سريالهايي با موضوع خون آشامان يا همان ومپايرها را انتخاب کنند.

اين سايت در مطلبي با عنوان «بهترين خون آشامان سريالي؛ از بوفي، خاطرات يک خون آشام، خون واقعي، گرگ و ميش» طي يک نظرسنجي از کاربران خود خواسته تا بهترين خون آشام سريالي را انتخاب کنند تا نتيجه آرا پيش از شب هالووين در 19 اکتبر اعلام شود. در اين فهرست 24 کاراکتر در چنين سريالهايي به کاربران پيشنهاد شده و البته امکان انتخاب شخصيت‌هايي از ديگر سريالهاي مشابه نيز فراهم است. سريال «The Strain» ساخته گي‌يرمو دل تورو و شخصيت مستر از جمله گزينه‌هاي اين ليست است که سال 2014 در شبکه فاکس پخش شد و به قصه شيوع يک ويروس خطرناک مي‌پردازد که در آن هواپيمايي از برلين در نيويورک سيتي مي‌نشيند و افراد را تبديل به خون آشام مي‌کند.

 سريال بعدي «دراکولا» (Dracula) نام دارد که نقش اصلي آنرا به همين نام، جاناتان ريس ميرز بازيگر و مدل ايرلندي بازي کرد و سال 2013 از شبکه ان بي سي پخش شد. اين سريال برداشتي از قصه «دراکولا»ي برام استوکر است. او نقش مردي مرموز را در قرن 19 دارد که وارد لندن مي‌شود و در پوشش يک کارآفرين آمريکايي، به قرباني کردن طعمه‌هايش مي‌پردازد. شخصيت‌هاي بعدي مارسل جرارد، کل ميکائيلسون، کلاوس ميکلسون و اليجا ميکائيلسون هر چهار نفر از سريال «اصيل‌ها» (The originals) هستند. اين سريال را به نوعي «اسپيناف» سريال «خاطرات يک خون آشام» دانسته‌اند و داستان آن درباره خانواده اصيل‌ها شامل سه خون آشام است که در نيواور لئانز زندگي مي‌کنند. اين سريال سال 2013 از شبکه سي دبليو پخش شد. آيدان وايت در سريال «انسان بودن» (Being Human) محصول شبکه ساي فاي است که سال 2011 پخش شد و قصه سه همخانه است که يکي خون آشام (آيدان)، ديگر گرگ نما (جاش) و سومي هم روح (سالي) است.