صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

یکشنبه ۱ دلو ۱۳۹۶

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

استالونه در فرش قرمز «راکی»

استالونه در فرش قرمز «راکی»

سيلوستر استالونه براي پيش نمايش فلم جديدي از «راکي» روي فرش قرمز رفت. به نقل از ورايتي، تقريبا چهل سال از زماني که سيلوستر استالونه با ايفاي نقش «ارکي» به شهرتي جهاني رسيد مي‌گذرد و او بار ديگر در فرش قرمز فلم «عقيده» در نقش راکي بالبائو ظاهر شده است.

سيلوستر استالونه در رجنسي ويليج تياتر وستوود حاضر شد تا فلم جديدش را رونمايي کند. استالونه 69 ساله در قسمت جديدي از فلم «راکي» با بازيگران ديگري چون دالف لوندگرين و کارل ويترز جلوي دوربين ريان کوگر رفته است.

استالونه درباره ساخته شدن اين فلم گفت: جهش بزرگي از اعتقاد و باور باعث شد تا فلم به دست کارگرداني سپرده شود که پيش از اين تنها يک فلم «ايستگاه فروتويل» را ساخته بود.

وي افزود: در هر صورت چه راکي را به سن رسيده ببينيد و اجازه بدهيد شب بيرون باشد، چه به عنوان جواني با احساسات جوانانه به آن نگاه کنيد، فکر مي‌کنم در زندگي‌ام بارها اشتباه کرده‌ام و نمي‌خواستم يک بار ديگر اشتباه کنم.

فلم «اعتقاد» درباره پسري به نام آدونيس با بازي مايکل جوردن است که با راکي بالبائو همراه مي‌شود.

جالب اينجاست که تهيه کننده اين فلم پسر تهيه کننده اصلي فلم «راکي» يعني اروين وينکلراست.

استالونه که همراه همسر و دخترانش در اين مراسم شرکت کرده بود با حضور آنها به تماشاي فلم نشست و ستارگاني چون آرنولد شوراتزنگر، آنجلا باست و ميلز تلر و نيز بوکس بازهايي چون شوگر ري لئونارد و اسکار دي لا هوي آنها را همراهي کردند.

کوگلر که براي ساخت «ايستگاه فروتويل» با تحسين زيادي روبه رو شده بود و در اين مراسم با پدرش شرکت کرد. وي درباره اين فلم گفت: بزرگترين اشتياقم اين بود که نمي‌خواستم پدرم از ماجرا با خبر شود چون او عاشق «راکي» است و مي خواستم او را غافلگير کنم.