صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

جمعه ۴ حوت ۱۴۰۲

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

آخرین فلم «رابین ویلیامز» اکران می‌شود

آخرین فلم «رابین ویلیامز»  اکران می‌شود

کمدي «مطلقا هيچچيز» به عنوان آخرين فلم بلندي که «رابين ويليامز» در آن نقش داشته به زودي در سينماهاي انگليس اکران ميشود.
به نقل از ددلاين، کمدي علمي تخيلي و انگليسي «مطلقا هيچچيز» به کارگرداني «تري جونز» با بازي بازيگراني چون «سايمون پگ» و «کيت بکينسيل» همراه است و «رابين ويليامز» بازيگر و کمدين معروف انگليسي در آخرين حضور در يک فلم، پيش از مرگش در اين فلم صداپيشگي کرده است.
هنرپيشهي «بيخوابي» با اجراي نقش در مجموعهي تلويزيوني «مورک غريبه» به اوج شهرت دست يافت. او همچنين برندهي جايزهي اسکار، گلدن گلوب و گرمي بود. جسد حلقآويز «رابين ويليامز»، روز 11 اگست 2014 در خانهاش واقع در کاليفرنيا پيدا شد و مرگ او رسماً در ساعت 12:02 بعد از ظهر در سن 63 سالگي تاييد شد.
پوليس کاليفرنيا تأييد کرد دليل مرگ «رابين ويليامز» که از افسردگي شديد رنج ميبرد خودکشي بوده است. وي در چند سال اخير از افسردگي رنج ميبرد و خود به صراحت از مصرف کوکائين و الکل سخن ميگفت و چند بار نيز براي ترک مواد مخدر تلاش کرده بود.
از معروفترين کارهاي او ميتوان به «انجمن شاعران مرده»، «ويل هانتينگ نابغه»، «به دام انداختن»، «چه روياهايي ميآيند»، «يک ساعت عکاسي»، «بيخوابي»، «پچ آدامز»، «ملوان زبل»، «مرگ دوباره»، «شاه ماهيگير»، «هملت»، «مرد دويست ساله»، «رييسجمهور بعدي»، «جومانجي»، «خانم دابت فاير»، «ويل هانتينگ نابغه» و «شواليه تاريکي برميخيزد» اشاره کرد.
کمپاني انگليسي «اطلس» حق پخش کمدي «مطلقا هيچچيز» را در اختيار گرفته و به زودي اين فلم را در سينماهاي اين کشور اکران ميکند.