صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۲ حوت ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

پرفروش‌ترین فلم‌های هالیوودی در هفته جاری

پرفروش‌ترین فلم‌های هالیوودی در  هفته جاری

هر هفته گزارشي از پرفروش ترين فلم هاي اکران شده در سطح جهاني منتشر مي شوند. در اين گزارش به آخرين وضعيت منتشر شده از فروش فلم ها در هفته جاري مي پردازيم.
هر هفته گزارشي از پرفروش ترين فلم هاي اکران شده در سطح جهاني منتشر مي شود. در حال حاضر فلمها و انيميشنهاي بزرگي در سطح جهاني اکران شده اند و به فروش خوبي نيز دست پيدا کرده اند.
در اين گزارش به آخرين وضعيت منتشر شده از فروش فلم ها در هفته جاري مي پردازيم.
انيميشن « موتر ها 3 » با فروش خوب 9.6 ميليون دالري در اين هفته ، و مجموع 120 ميليون دالر از زمان اکران تا کنون ، در رتبه ي پنجم از پرفروش ترين فلم هاي اين هفته ايستاد.
فلم ابرقهرماني « زن شگفت انگيز » توانست در اين هفته به فروش 15 ميليون دالري دست پيدا کند . اين فلم با بودجه 149 ميليون دالري، تا کنون توانسته است قريب به 350 ميليون بفروشد. اين فلم در ليست پرفروش ترين فلم هاي هفته در رده چهارم قرار گرفت.
فلم سوم از پرفروش ترين فلم هاي هفته، «تبديل شوندگان: آخرين شواليه» است که 17 ميليون دالر فروخت. اين فلم در مجموع تاکنون به فروش 102 ميليون دالري دست يافته است.
فلم « بچه راننده » که ساخت شرکت سوني ميباشد، توانست در هفته اول اکرانش به فروش 21 ميليون دالري برسد و در رتبه دوم از پرفروش ترين فلمهاي هفته قرار بگيرد.
و اما جايگاه نخست و عنوان پرفروش ترين فلم اين هفته به انيميشن « من نفرت انگيز 3 » اختصاص دارد ، انيميشني که در اولين هفته اکرانش توانست نظرات زيادي را به خود جلب کند و با فروش 72 ميليون دالري ، موفقيت خود را به رقبايش نشان دهد و انها را در گيشه شکست دهد.