صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

شنبه ۴ حوت ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

«من نفرت‌ انگیز 3» در گیشه چین پرفروش‌ ترین فلم شد

«من نفرت‌ انگیز 3» در گیشه چین پرفروش‌ ترین فلم شد

اکشن کمدي «من نفرتانگيز 3» که با يک هفته تاخير از جمعه گذشته در سينماهاي چين روي پرده رفت، موفق شد در سه روز نخست افتتاحيه خود بين 63 تا 66 ميليون دالر بفروشد و رکورد پرفروشترين افتتاحيه را در ميان انيميشنهايي که در گيشه چين اکران شدهاند به نام خود ثبت کند. همچنين در ميان پرفروشترين افتتاحيههاي گيشه چين در سال 2017، «من نفرتانگيز 3» در حال حاضر در رتبه پنجم قرار دارد.
اين انيميشن کمدي که با صداپيشگي استيو کارل و کريستن ويگ روي پرده رفته است، رکورد فروش افتتاحيه سينماهاي آيمکس چين را هم به نام خود ثبت کرد. کل فروش افتتاحيه فلم در 417 سالن سينماي آيمکس چين، بيش از 4 ميليون دالر اعلام شده است. اولين بار است که يک فلم انيميشن در سالنهاي آيمکس چين افتتاح ميشود و به اين ميزان درآمد دست پيدا ميکند. فلم دوم «من نفرتانگيز» اولين بخش از اين مجموعه انيميشن پرطرفدار بود که در سينماهاي چين روي پرده رفت.
همچنين رتبه دوم جدول پرفروشهاي گيشه آخر هفته چين، به فلم ترسناک «خانهاي که هرگز نميميرد 2» محصول کمپاني «چاينا فلم گروپ» اختصاص يافت. فروش افتتاحيه دومين قسمت از اين مجموعه سينمايي که در ژانر وحشت تهيه و توليد شده، به مرز 30 ميليون دالر رسيده است.
فلم فانتزي، علمي-تخيلي «ترانسفورمرها: آخرين شواليه» که دو هفته پياپي صدرنشين پرفروشترين فلمهاي گيشه چين بود، در سومين هفته اکران خود نزديک به 8 ميليون دالر درآمد کسب کرد و با سه پله سقوط، در رتبه چهارم جدول پرفروشها قرار گرفت. کل فروش جديدترين ساخته مايکل بي بعد از 17 روز اکران در سينماهاي چين به بيش از 220 ميليون دالر رسيده است و تا اينجا، چهارمين فلم پرفروش گيشه چين در سال 2017 به شمار ميرود.
رتبه پنجم جدول پرفروشهاي آخر هفته هم به فلم علمي-تخيلي «تنظيم مجدد» (Reset ) به تهيهکنندگي جکي چان اختصاص يافت. اين فلم از جمعه تا يکشنبه گذشته، بيش از 2 ميليون دالر فروخت و بعد از 11 روز اکران، کل فروش خود را به 28.2 ميليون دالر رساند.