صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

جمعه ۲۸ سنبله ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

«بازی تاج و تخت» تا 2019 برنمی‌گردد

«بازی تاج و تخت» تا 2019 برنمی‌گردد

شبکه اچبیاو سرانجام به شکل رسمی اعلام کرد که هواداران سریال مشهور «بازی تاج و تخت» باید بیش از یک سال برای دیدن فصل آخر صبر کنند. فصل هشتم این مجموعه در سال 2019 روی آنتن میرود و هنوز ماه پخش آن تعیین نشده است. به این ترتیب 2018 نخستین سال بعد از هفت سال خواهد بود که «بازی تاج و تخت» ندارد!
اچبیاو بار دیگر تاکید کرده که فصل نهایی این سریال شش قسمت خواهد بود. «بازی تاج و تخت» با 30 میلیون بیننده در امریکا پرمخاطبترین مجموعه تلویزیونی این شبکه است.
انتظار میرود در فصل نهایی مشخص شود کدامیک از خاندانهای هفت اقلیم خیالی سریر پادشاهی را به دست میآورند و البته تماشاگران منتظر جدال انسانها و وایتواکرها که از دیوار شمال عبور کردند، خواهند بود.
تولید فصل هشتم از ماه اکتبر 2017 آغاز شد و به نظر میرسد که فلمبرداری تا نیمه سال 2018 ادامه داشته باشد.
کیسی بلویز مدیر برنامهسازی اچبیاو قبلا گفته بود برای جلوگیری از لو رفتن پایان داستان، قرار است چند پایانبندی برای فصل آخر آماده شود. دیوید بنیاف و دی بی وایس خالقان سریال هم گفتهاند که میخواهند پایانی خاص و ویژه برای «بازی تاج و تخت» رقم بزنند. این دو کارگردان اپیزود نهایی سریال هم خواهند بود.
همچنین فاصله طولانی بین فصل هفتم و هشتم سریال میتواند به جرج آر. آر مارتین این فرصت را بدهد که دو کتاب باقی مانده مجموعه «نغمه آتش و یخ» -که سریال بر اساس آن ساخته شده- را به پایان برساند.