صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۱۵ جوزا ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

بازسازی «ویلی وانکا» توسط کارگردان «پدینگتون»

بازسازی «ویلی وانکا» توسط کارگردان «پدینگتون»

بر اساس مذاکرات صورت گرفته میان کمپانی برادران وارنر و کارگردان انیمیشن محبوب «پدینگتون»، قرار است این کارگردان نسخه ای بازسازی شده از فلم«ویلی وانکا» را بسازد.
به نقل از ورایتی، کمپانی برادران وارنر در حال گفتگو با پل کینگ کارگردان دو فلم «پدینگتون» است تا برای بازسازی فلم «ویلی وانکا» بر مبنای رمانی از رولد دال روی صندلی کارگردانی بنشیند.
این فلم که با اقتباس از رمان کودکانه «چارلی و کارخانه شکلاتسازی» ساخته شده، قرار است توسط دیوید هیمن تهیه کننده «پدینتگتون» و «هری پاتر» دوباره ساخته شود.
فلمنامه این فلم توسط سیمون ریچ دوباره نوشته شده است.
این رمان سال ۱۹۶۴ منتشر شده و داستان چارلی پسری ۱۱ ساله را روایت میکند که با ویلی وانکا شکلاتساز مشهور آشنا میشود. او قصد دارد کارخانهاش را دوباره افتتاح کند و به پنج کودک که برنده بلیت طلایی شدهاند، اجازه میدهد در قالب توری از کارخانه وی بازدید کنند.
در فلمی که سال ۱۹۷۱ از این داستان ساخته شد، جین وایلدر که سال ۲۰۱۶ درگذشت، در نقش ویلی وانکا بازی کرده بود. عنوان این فلم «ویلی وانکا و کارخانه شکلاتسازی» بود. جانی دپ نیز سال ۲۰۰۵ در این نقش بازی کرد. این فلم با عنوان «چارلی و کارخانه شکلاتسازی» ساخته شد.
فلم «پدینگتون ۲» با بازی سالی هاوکینز و هیو گرانت توسط کمپانی برادران وارنر اکران و با امتیاز ۱۰۰ درصد در سایت روتن تومیتوز با تحسین روبه رو شد و ۲۰۵ میلیون دالر در سراسر جهان فروش کرد.