صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۲۹ حمل ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

«ویل اسمیت» بزرگ‌ترین قرارداد‌ هالیوودی را می‌بندد

«ویل اسمیت» بزرگ‌ترین قرارداد‌ هالیوودی را می‌بندد

به نقل از آسوشیتدپرس، گفته میشود ویل اسمیت قرار است برای اقتباس گای ریچی از داستان کلاسیک کمپانی دیزنی یعنی «علاءالدین» که خودش در آن نقش غول چراغ جادو را بازی میکند، موسیقی جدیدی ضبط کند.
در عین حال گفته شده اینبازیگر و موزیشین ۴۹ ساله قراردادهایی جداگانه برای نقشآفرینی در فلم و ساخت موسیقی میبندد که قراردادی رکوردشکن خواهد شد.
آلن منکن برنده جایزه اسکار، موسیقی فلم اصلی سال ۱۹۹۲ را ساخته بود که در آن رابین ویلیامز حضوری ماندگار در نقش غول چراغ جادو داشت و آن را معروف کرد.
ایناخبار توسط جاش ال. دیکی، خبرنگار حوزه سرگرمی آمریکایی و در توییتر وی مطرح شده است. دیکی تا به حال برای نشریههای موثقی از جمله ورایتی و د رپ کار کرده و سابقه انتشار اخبار درجه یک اینچنینی را دارد.
وی مجموعهای از چند توییت منتشر کرد و در نخستین توییت خود اینسؤال را مطرح کرد که چه کسی بیشترین پول مستقیم را برای یک فلم سینمایی دریافت کرده و راهنمایی کرد که نمیتوان چنین چیزی را جستجو کرد چون هنوز فلم اکران نشده است.
دیکی در ادامه گفت اینفرد نقش اصلی نیست اما نقش دوم فلم را بر عهده دارد. او همچنین موسیقی فلم را مینویسد و برای هر بخش موسیقی پولی جداگانه دریافت میکند که باعث شده مقدار دریافتیاش تاریخساز شود.
او در توییتی دیگر نوشت: این «بزرگترین دریافتی مستقیم و قبل از اکران فلم در تاریخ» است که به اینخاطر پیش از اکران پرداخت شده که فرد مورد نظر حاضر به دریافت یکی از «معاملههای بستهای» معمولهالیوودی نشده است.
دیکی در توییت آخرش نوشت: پاسخ ویل اسمیت در فلم «علاءالدین» است.
البته اسمیت با مذاکره برای بستن قراردادهای غولآسا آشنایی دارد و تا به حال به صورت مستقیم و پیش از ساخت فلم بالای ۲۰ میلیون دالر برای «جوخه خودکشی»، «مردان سیاهپوش ۲» و «بعد از زمین» دریافت کرده است. همچنین گفته میشود درآمد وی به خاطر قرارداد اولیه و سودهای فروش «مردان سیاهپوش ۳» بالای ۱۰۰ میلیون دالر بود.
آخرین باری که ویل اسمیت در ساختن موسیقی متن یک فلم دست داشت به سال ۲۰۰۲ و «سیاهپوشان میآیند» برای فلم «مردان سیاهپوش ۲» بازمیگردد.