صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

سه شنبه ۳ ثور ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

بازیگر سرشناس برای مبارزه با سرطان دست به حراج زد

بازیگر سرشناس برای مبارزه با سرطان دست به حراج زد

رایان رینولدز بازیگر محبوب نقش «ددپول» با بهاشتراک گذاشتن یک ویدیو با لباس جدیدش در رنگ صورتی، اعلام کرد این لباس را برای مقابله با سرطان به حراج میگذارد.
این لباس که نمونه صورتی لباسی است که وی در فلم «دد پول» میپوشد، برای جمعآوری پول به منظور مبارزه با سرطان و کمک به یک سازمان غیرانتفاعی زیر چکش حراج میرود.
او این کار را پیامی اختصاص از سوی «ددپول» خوانده است.
برای شرکت در این خیریه علاقهمندان با پرداخت ۱۰ دالر تا ۵ هزار دالر میتوانند شانس خود را برای برنده شدن در قرعهکشی امتحان کنند. افرادی که بیش از هزار دالر اهدا کنند جوایز دیگری نیز دریافت میکنند که شامل یک پوستر امضا شده یا پیامی صوتی با صدای رایان رینولدز خواهد بود.
«ددپول ۲» فلم ابرقهرمانی دیگری بر پایه شخصیت ددپول از شرکت مارول کامیکس است که امسال اکران خواهد شد. این فلم به عنوان دوازدهمین قسمت از مجموعه فلمهای مردان ایکس به شمار میرود و دنباله فلم «ددپول» سال ۲۰۱۶ است. این فلم به کارگردانی دیوید لیچ و نویسندگی رت ریس و پال ورنیک با بازی رایان رینولدز در نقش اصلی در کنار بازیگرانی همچون مورنا باکرین، تی جی میلر، لزلی اوگامس، برایانا هیلدبرند و جاش برولین است. «ددپول ۲ » قرار است توسط فاکس قرن بیستم از ۱۸ مه ۲۰۱۸ اکران شود.