صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۲۹ حمل ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

احتمال زندانی شدن بازیگر «ددپول»

احتمال زندانی شدن بازیگر «ددپول»

به نقل از ورایتی، بازیگر «سیلیکون ولی» دوشنبه شب در فرودگاه لاگواردیا در نیویورک بازداشت شد. دلیل بازداشت وی خبر بمبگذاری نادرست به پولیس در ماه مارچ اعلام شده است.
میلر ۳۶ ساله به دلیل دادن خبر نادرست احتمال بمبگذاری در قطار مسافری به کانتیکات ممکن است به زندان برود. این بازیگر که با قرار وثیقه ۱۰ هزار دالری آزاد شد با مجازات حداکثر ۵ سال زندان روبهرو است.
پولیس اعلام کرده این بازیگر ۱۸ مارس با تماس با پولیس نیوجرسی خبر داده بود که در قطار مسافری واشنگتن به نیویورک یک مسافر زن بمبی در کیف دستیاش حمل میکرده است.
پولیس پس از توقف قطار و کنترل آن با بمبی مواجه نشد.
افسر پولیسی که با این کمدین صحبت کرده بود در همان زمان گزارش خبر نیز به وی مشکوک شده بود و این احتمال را مطرح کرده بود که وی ممکن است به دلیل استفاده از الکل دچار اشتباه شده باشد اما میلر تاکید کرده بود نخستین باری است که چنین تماسی میگیرد و پیش از آن هرگز با پولیس تماس نگرفته و از دیدن فردی مشکوک در قطار نگران شده است.
با این حال کارآگاهان پولیس متوجه شدهاند که بازیگر «فلم اموجی» اصلا از یک قطار دیگر استفاده کرده و در قطاری که گزارش آن را داده بود حضور نداشت.
در عین حال بررسیهای دیگری حاکی از این است که وی با مسافر زنی که در ردیفی دیگر نشسته بود بگومگو کرده بود.
این بررسیها حاکی از این است که وی با انگیزهای علیه آن زن به پولیس زنگ زده و اطلاعات نادرستی درباره بمب در قطار داده است.
اداره فدرال مبارزه با تروریسم، پولیس کانتیکات، مقامات پولیس وسایل نقلیه متروپولیتن و اداره پولیس آمتاک در این پرونده وارد شدند.
میلر سال پیش با اتهاماتی مبنی بر ایجاد مزاحمت برای زنی در دوران کالج روبهرو شده بود اما به شدت آنها را انکار کرد.